Pioneer DEH-1600UB

Mechanika
CD
Ekvalizér

• , zakúpené v DATART.sk

produkt som si vybrala hlavne kvoli zelenemu podsvieteniu a na zaklade pozitivnych hodnoteni, nemam ziadne vyhrady funguje uplne super, jednoduche ovladanie, zapojenie tiež, určite za tuto cenu produkt odporučam

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Nedostal som SK návod

Výborná kvalita zvuku

• , zakúpené v Alza.sk

paci sa mi a lahko sa ovlada

Mechanika
CD
Ekvalizér

Autorádio PIONEER DEH-1600UB - CD / MP3 / USB / AUX: autorádio Pioneer DEH-1600UB určite zaujme každého užívateľa pomerom ceny, výkonu a kvalitou zvuku možnosť prehrávania svojích audio aj MP3 / WMA / WAV súborov pomocou CD alebo pomocou USB kľúča ku autorádiu Pioneer DEH-1600UB je možné pomocou AUX-In stupu pripojiť aj prídavné zariadenie a Android telefón autorádio Pioneer DEH-1600UB disponuje funkciou MUTE - automaticky stlmí zvuk rádia telefonovaní s mobilného telefónu inštalovaného vo vozidle telefón MUTE: funkcia automaticky stlmí zvuk rádia, ak je detekovaný hovor na mobilný telefón inštalovaný v aute firma Pioneer je popredný výrobca autohifi aj pre najnáročnejších zákazníkov v balení aj ochranný obal na predný panel

Špecifikácia a funkcie Pioneer DEH-1600UBG:

• podsvietenie LCD displeja: biele (zobrazený 1 riadok s 12 znakmi - farba znakov biela)
  • podsvietenie tlačidiel: červené
  • maximálny výstupný výkon: MOSFET 4x50W
  • Tuner: AM, FM (24 predvolieb staníc)

odnímateľný predný panel

Prehráva:

MP3, WMA, WAV súbory komprimované audio na CD a USB ostatné hudobné zariadenia cez predný Aux-In/USB vstup možnosť pripojenia Android smartphone

CD kolekcie (vrátane CD-R, CD-RW)

Pripojenie: drôtový Remote vstup - možnosť pripojenie  k diaľkovému ovládaniu na volante

RCA predvýstup (pre rozšírenie zvukového systému) predný AUX vstup (JACK 3,5mm) predný USB vstup

Funkcie tuneru: automatické vyhľadávanie alternatívnych frekvencií automatické aj manuálne vyhľadávanie frekvencií pamäť najlepších staníc (BSM)

Radio Data System (RDS) dopravné informácie

CD prehrávač - funkcie:

MP3 zobrazenie textu (zložky, súbory, tituly, interpréti a pod.)

CD text (zobrazuje textové informácie z hudobného CD) pamäť posledného prehrávaného miesta na CD náhodné prehrávanie

Audio:

Advanced Sound Retriever - obnovuje komprimované hudobné súbory prispôsobenie úrovne hlasitosti zdroju 5-pásmový grafický ekvalizér

• , zakúpené v DATART.sk

• Skvelý zvuk .
    • Rýchlo načítava,

Mám už nejaký ten mesiac a som s ním spokojný.
    Mám ešte jedno takého autorádio na predaj s dvojročnou zárukou, čisto nové nepoužívanié. Ak by mal niekto záujem tak nech sa mi ozve na 0910667159.

• + PERFEKTNÝ ČISTÝ ZVUK
    • + VYSOKÝ VÝKON 4 X 55W
    • + USB S TECHNOLÓGIOU ROZPOZNANIA SYSTÉMU ANDROID ALEBO IOS
    • + MEGA ZVUK MÁM HO VO VW PASSAT B5.5 NAPOJENÉ NA REPRODUKTOROCH ORIGINÁL OD VÝROBY A IDE MI ROZBIŤ AUTO KEĎ DÁM VOLUME IBA NA 30/70 HRÁ TO AKO KEBY SOM MAL SUBWOOFER V AUTE PROSTE MEGA ZVUK ZA PÁR €

VRELO HO ODPORÚČAM SI KÚPIŤ , JE TO PIONEER ČO HNEĎ HOVORÍ,ŽE DOSTANETE LEN KVALITU A ZA TÚ CENU NEMÁ KONKURENCIU! V SKRATKE PERFEKTNÝ ZVUK ZA PÁR "ŠUPIEK" € :D

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Nedostal som SK návod

Výborná kvalita zvuku

• , zakúpené v Alza.sk

paci sa mi a lahko sa ovlada

• Osvetlenie-Nastavenie jasu
    • Pomer výkon-cena
    • Chýba mi tam Bluetooth

Tento produk som si vybral z dôvodu - dizajn, pomer výkon-cena.

• rozumná cena, výkon zosilňovačov, čistota zvuku, prehráva viacero komprimačných formátov, vzhľad, rozmiestnenie prvkov na prednom paneli,
    • chýba mi diaľkové obládanie...

Až na ten diaľkový obládač, toto autorádia vskutku nemá chybu!!!

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Prehraje vsetko, dobra cena

ok

• , zakúpené v FUSION.sk

• super zvuk
    • funkcie

Za tú cenu super značkové radijko.
    Akurát absentuje Bluetooth, čiže komu treba aj handsfree nech ide do vyššej rady.

Kúpil som si toto rádio, zapojil som ho cez signál na zosilovač z ktorého mi vedie kabeláž do zadných reproduktorov + subwooferu pri nadstavení "Rear / SUB" mi však nehrajú zadné repráky.. Rádio dáva zo seba len basy a zadné repráky mi len basujú. Keď dám možnosť "SUB/SUB" je jasné že púšta len basy. Iba pri funkicí "REAR/REAR" mi hrajú aj zadné repráky aj subwofer ale zase výkon toho subwoferu je VEEEEEEĽMI priškrtená nakoľko sa správa ako reprák. Môže byť chyba v rádiu alebo ešte niekde ďaľsie nadstavenie?