Pioneer DEH-2320UB

Ekvalizér

• prehľadná stránka,
    • rýchla odozva na mail,
    • komunikácia s doručovateľskou službou bola veľmi príjemná,
    • tovar bol až prekvapujúco rýchlo u zákazníka, čo sa nedá o niektorých obchodoch povedať.
    • absolútne nič.

odporúčam zákazníkom, ktorí majú radi korektný prístup

• za tu cenu nie je nič lepšie, postačujúce funkcie i pre náročnejšieho zákazníka...

za tu cenu nie je nič lepšie, postačujúce funkcie i pre náročnejšieho zákazníka, ľahké ovládanie na ktoré som si rýchlo zvykol. Jednoznačne odporúčam.

• cena, značka

Ekvalizér

Nový DEH-2320UB je poháněn naším osvědčeným MOSFET 4x50W zesilovačem, který nabízí optimální úroveň výkonu s minimem zkreslení a také Pre-Out RCA výstup

• prehľadná stránka,
    • rýchla odozva na mail,
    • komunikácia s doručovateľskou službou bola veľmi príjemná,
    • absolútne nič.

odporúčam zákazníkom, ktorí majú radi korektný prístup

• Rádio Pioneer DEH-2320 UB je skvelá voľba do vaších aut sám ho mám a nevymenil by som ho za žiadne iné zo starým rádiom sa nedá porovnať.Staré rádio slabo hralo chrčalo a čo sa týka funkcii nič moc na základe tohto som si kúpil Pioneer DEH-2320 UB výborná voľba si ho kúpiť.A čo sa týka funkcii zelene podsvietenie tlačidiel a biely displej v noci to pekne svieti číta to cd-r,rw,mp-3,a hlavne výhoda usb-klúč zapojíte a nemusíte nosiť pri sebe žiadne cd.Čo sa týka ceny veľmi dobra a dostupnosť cez net tiež veľmi dobra.A čo sa týka objednávky z mall som taký rad všetko mi to prišlo na čas a všetko v poriadku len podpísal papiere a dal peniaze a všetko ok.Na 100% Vám odporúčam toto rádio aj cenovo aj funkciami kvalita nadovšetko
    • Nemám nič s rádiom som na 100% spokojný a nemám rád ľudí ktorý opisujú rádio Pioneer ani ho nemajú a tie ich drísty slabo hrá nečíta súbory to je blbosť keď tak nemáte kde dávať peniaze kúpte si aj za 500 eur rádio.Ale v aute sa nejedná že mám rádio kvalitne a chcem s neho maximum vytažiť to sa nedá.Na to Vám treba riadne kvalitne reproduktory v predných dverách vytlmené MDF krúžkom aby vám to dobre hralo a v zadnom kufri mať dobre reprá + dobrý zosik a subwofer a vtedy môžte s rádia dať maximum.

Výborne rádio

• cena, značka
  • , zakúpené v HEJ.sk

• pre bežné používanie veľmi dobrá cena a parametre.
    • Nie je schéma zapojenia.
    • Predchádzajúce rádio malo vyvedený drôt pre aktívnu anténu, teraz nie.

Lepšia cena oproti Datartu a NAY o 20€

• , zakúpené v FUSION.sk

• vyhovujú mi funkcie, má príjemné zelené svetielka

zatiaľ som spokojná, práve som ho namontovala do auta

• , zakúpené v HEJ.sk

• dobrá cena, funkcie, zelené podsvietenie, ľahké ovládanie, výborná kvalita zvuku, prehráva aj z usb, dobre čitateľný display cez deň ako aj v noci, jednoduchá inštalácia
    • neprehráva flac formát
    • dlhšie sa zapína - asi 3 sekundy

Toto rádio je určené pre tých, ktorí potrebujú do auta niečo kvalitnejšie čo im prehrá CD-R/RW prečíta aj USB ale iba v súborovom systéme FAT32. NFTS nepodporuje. Prehráva MP3,WAV a WMA. Škoda rozmátu flac ale je tam to WMA. Ak je nejaká chyba, na display sa zobrazí číslo chyby a v príručke, ktorá je aj v slovenskom jazyku sa dá nájsť čo je to za problém. Prepínanie na CD medzi pesničkami je rýchle, nepočuť otravný zvuk točiaceho sa CD. USB má umiestnené vpravo na boku, čiže neprekáža pri radení rýchlosti 3 a 5. Niektoré autá majú prehodené 2 káble: stály prúd a prúd podľa kľúčika v zapaľovaní. Tu je to urobené svorkami, ktoré sa bezproblémov odpoja a napoja opačne (10sekúnd). Display zobrazuje biele znaky, čiže je výborné čitateľný za každého počasia. Dá sa nastaviť vyváženie Ľ a P strana ako aj predok a zadok. Vstup AUX umožní zapojiť akýkoľvek iný vstup zvuku (notebook,mobil, navigácia, mp3, PDA ...). Na stránke http://www.pioneer.eu/eur/products/25/121/61/DEH-2320UB/index.html sa dajú pozrieť veľké obrázky rádia a je tam na stiahnutie príručka. Za tú cenu perfektné rádio.