Pioneer MVH-170UB

• dobrý príjem
    • relatívne fajn zvuk
    • automatické nastavenie jasu podľa času
    • režim power save
    • pri vstupe cez usb sa nekamaráti s mobilom, iba s tabletom...

za tú cenu bezkonkurenčné... po prelúskaní všetkých možných nastavení je celkom fajn zvuk.
    má power save režim takže pri trvalom napájaní( hrá aj bez kľúčika) sa dá normálne vypnúť bez dema a podobných blbostí...

• Dosť citlivé ladenie staníc s vysokým ziskom. A to je asi tak všetko.
    • Zvuk: Zlý, miestami až strašný. Má až 6 modulátorov zvuku. Equalizer, BassBoost, Loudness, HI filter, LOW filter a Audio Quality Modifier. No ani jedno tomuto rádiu nepomôže získať lepší zvuk. Ak ste fanúšikmi zvuku typu Bumm-Tac tak vám toto rádio postačuje. Basy sú prebudené, skreslené a výšky syčia až vám uši vykrúca. Podpora FLAC súborov tým pádom úplne zbytočná. Akustickú hudbu nedopočujem na ňom počuvať. K testu som použil dosť kvalitne 70W repro s výhybkou.
    • Funkcie: Takmer žiadne, ak do toho nerátam štandardné pre dnešné rádiá MP3tag, USB, atď...No dorazilo ma až zistenie, že rádio si nevie automaticky naladiť ani presný čas z RDS signálu ktorejkoľvek stanice, ale musíte ho nastaviť ručne. To dokázalo už moje 10 ročné rádio HYUNDAI s CD. Aáá samozrejme chýba CD, ktoré by trojnásobne zvýšilo cenu tohto rádia.

Rádio neodporúčam, ak máte hudbu radi ako ja. Ja som ho vrátil.

Mechanika
žiadna
Ekvalizér
Počet kanálov

Pioneer MVH-170UBG

Autorádio 1-riadkový bielo podsvietený displej, zelené podsvietenie tlačidiel, FLAC, MP3/WMA, FM/AM tuner, RDS, 4x 50 W (MOSFET), Aux-IN, kompletne vyberateľný, USB, 3.5 mm jack, iPod/iPhone/Android kompatibilný.

Získajte vynikajúcu reprodukciu vašej obľúbenej hudby, aj keď ste stále za volantom. Nenechajte sa ochudobniť o čistý a kvalitný zvuk s výkonom 4x 50 W, ktorý ponúka MVH-170UBG od špecialistu na autorádiá spoločnosti Pioneer. A ak ste náročný poslucháč, môžete využiť pripravený RCA konektor na pripojenie subwoofera alebo ďalšieho zosilňovača pre zadné reproduktory.

Samozrejmosťou je digitálny FM/AM tuner a uložiť si môžete až 24 rozhlasových staníc. Tiež môžete využiť predný USB port či aux-in-jack 3,5 mm vstup.Vďaka možnosti prehrávať FLAC súbory dostanete najlepšiu možnú kvalitu zvuku. Displej je tvorený jedným riadkom a je bielo podsvietený. Ponúkne vysoký kontrast so širokými uhlami pozorovania, je tak ľahko čitateľný aj pre spolujazdca.

Kľúčové prednosti:

Zvuk:

Advanced Sound Retriever 5-pásmový grafický ekvalizér

Filter horného priepustu

Filter dolného priepustu

Prispôsobenie úrovne hlasitosti zdroje (SLA)

Príslušenstvo:

Ochranné puzdro pre predný panel

• dobra kvalita za slusnu cenu,jednoducha instalacia

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• dobrý príjem
    • relatívne fajn zvuk
    • automatické nastavenie jasu podľa času
    • režim power save
    • pri vstupe cez usb sa nekamaráti s mobilom, iba s tabletom...

• Dosť citlivé ladenie staníc s vysokým ziskom. A to je asi tak všetko.

Rádio neodporúčam, ak máte hudbu radi ako ja. Ja som ho vrátil.

• , zakúpené v Prva.sk

• Zvuk - 50Wx4
    • USB, AUX prehrávanie (veľmi kvalitné prehrávanie)
    • Veľa nastavení zvuku (subwoofer, basy ...)
    • Rádio tuner
    • Jednoduchosť ( ovládanie i inštalácia)
    • Polovičná veľkosť oproti CD rádiám
    • Super displej
    • Kvalitné materiály
    • Puzdro pre predný panel v balení
    • 46€ bezkonkurenčné rádio od PIONEER
    • Vôbec nič

Odporúčam tento produkt pre obyčajných poslucháčov ale aj pre tých z vyššími nárokmi na hudbu. Taktiež príjem rádia silný. Jednoduchá inštalácia aj bez návodu, káble aj pripravené pre autá so zmeneným 12V napätím, ako aj pre externe napájanú anténu. Proste značkový PIONEER za lácny peniaz. Ako sa vraví "Za málo peňazí veľa muziky" :)

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Cena.kvalita.Hraje pekne
    • Pri kazdom nastartovani mi stale spusta po par sekundach usb aj ked predtym hralo radio

Ok

• , zakúpené v HEJ.sk

• Ak váhate, neváhajte. Rádio ktoré ma všetko čo treba. Do "obyčajného" auta kde nemáte Böse repraky úplne stačí. Do felície (krátka '94) zapasovala bez akýchkoľvek úprav či redukcií.
    • Jednoducho fajn cena veľmi solídna kvalita.
    • Vo felícií keď ho zapnem pred naštartovaním, zakaždým sa spustí iniciačný proces. (prepnutie je však otázka jedného stlačenia a zas ide všetko ako má)

• kvalita za par eur
    • za taky peniaz nemozem kritizovat

super radio za par eur, predtym som mal pioneera za 13 000 sk, ale toto je 10x lepsie. mal som aj alpine a bol dobry. ale toto radio je moderne, s funkciami dnesnej doby za smiesne peniaze.

Za tie peniaze super.

• slabý tuner

môže byť

• lacné a pritom kvalitné, nebol problém s inštaláciou, prehľadný návod

lacný, dobrá značka, kvalitný, má kvalitné rádio a vstup na usb, čo mi postačuje.