Pioneer MVH-180UI

• , zakúpené v FUSION.sk

jednoduchá inštalácia, dobrý zvuk

• , zakúpené v HEJ.sk

• Vela nastaveni.
    • Splna všetky moje potreby.
    • Lahke ovladanie.
    • Autoradio mi po vytiahnuti kluca a opetovnom zapnuti pyta znovu nastavit cas a jazyk a nezapameta si poslednu skladbu z USB. Predpokladám ze musim prepinovat dva konektory aby radio uplne neodstavilo od šťavy. Neberem to ako chybu radia! Ale ako chybu kablovania kedze každé auto ma inu kablovacku.

Super radio za dobru cenu.

• , zakúpené v Alza.sk

• Perfekny
    • Nic

Maximalne spokojny

Mechanika
žiadna
Počet kanálov

Autorádio PIONEER MVH-180UI - MP3 / USB / AUX / Android / iPod /iPhone: autorádio Pioneer MVH-180UI nahrádza model Pioneer MVH-170UI a je vhodné pre väčšinu užívateľov, ktorí nepotrebujú mechaniku, pretože pri svojej skvelej cene má výbornú výbavu a hlavne kvalitu zvuku je tiež určené pre užívateľov výrobkov Apple iPod, iPhone, ako aj Smartphonov s Androidom podpora AOA 2.0 krátke šasi autorádia režim úspory energie

• maximálny výstupný výkon: MOSFET 4x50W
  • Tuner: RDS AM/FM (24 predvolieb staníc)

odnímateľný predný panel

Prehráva:

MP3, WMA, WAV, FLAC audio súbory cez USB

Ostatné hudobné zariadenia cez predný Aux-In

Možnosť pripojenia iPod, iPhone a Android smartphone

Displej:

Zobrazenie azbuky

• Obrazovka: široký uhol, VA LCD displej
  • Podsvietenie LCD displeja: biele (zobrazený 1 riadok s 13 znakmi - farba znakov biela)
  • Podsvietenie tlačidiel: červené

Časovač osvetlenia

Ovládanie jasu displeja 10 krokov

Telefón MUTE: funkcia automaticky stlmí zvuk rádia, ak je detekovaný hovor na mobilný telefón inštalovaný v aute

Pripojenie:

Predný AUX vstup (JACK 3,5mm)

Priame ovládanie subwoofera

Drôtový Remote vstup - možnosť pripojenie k diaľkovému ovládaniu na volante 2 x RCA výstup (predné, zadné alebo subwoofer) - pre rozšírenie zvukového systému

Predný osvetlený USB vstup

Apple kompatibilita:

Pracuje s iPod/iPhone

• Kompatibilita: generácia Pioneer ARC spolupracuje s iPhone 5 a vyšší
  • Podporuje funkcie: iPod Direct - umožňuje ovládať Apple kompatibilné zariadenia priamo z palubnej dosky, režim App, prehrávanie hudby, prehliadanie zoznamu, nabíjanie batérie

Android kompatibilita:

Android media kompatibilné cez MTP

Kompatibilné s generáciou Android Media s operačným systémom Android verzia 4.1 a vyššie

Podporované funkcie: prehrávanie App, prehrávanie hudby, nabíjanie batérie

Funkcie tunera:

Radio Data System (RDS)

Dopravné informácie

Pamäť najlepších staníc (BSM)

Automatické vyhľadávanie alternatívnych frekvencií

Automatické aj manuálne vyhľadávanie frekvencií

Vyhľadávanie PTY

Audio:

Advanced Sound Retriever - obnovuje komprimované hudobné súbory 5-pásmový grafický ekvalizér

Filter hornej priepuste

Filter dolnej priepuste

Prispôsobenie úrovne hlasitosti zdroju (SLA)

Príslušenstvo: ochranné púzdro na predný panel

ISO konektor

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v FUSION.sk

jednoduchá inštalácia, dobrý zvuk

• vzhlad, cena, zvuk
    • radio ma slaby signal, vyhladalo iba 2 stanice, ktore som si musel hladat manualne
    • prehrava iba niektore mp3 a FLAC neprehrava vobec!

slaba podpora typu suborov na prehravania

Kvalitka.

• Kvalita zvuku
    • Pokazí USB kľúče

Preto som si kúpil Pioneer autorádio, lebo mám prehľad v auto Hi-Fi, plus každý skúsenejší mi odporúčal Pioneer...naozaj má kvalitný zvuk a hromadu užitočných nastavení hlavne na zvuk, je ľahko ovládateľný aj pre bežného smrteľníka...iba dva dni mi fungovalo perfektne, tretí deň mi pokazil všetky moje tri USB kľúče, nedajú sa ani naformátovať...asi iba chybný produkt, vrátil som na reklamáciu...Pioneer ma sklamal, vrelo NEODPORÚČAM tento model...po reklamácii čím skôr ho predám a kúpim autorádio inej značky...

• , zakúpené v HEJ.sk

• Vela nastaveni.
    • Splna všetky moje potreby.
    • Lahke ovladanie.

Super radio za dobru cenu.

• , zakúpené v Alza.sk

• Perfekny