Sencor SCT 5016BMR

Mechanika
Nie -

• Bluetooth, dizajn
    • Keď je mobil prijený cez bleutooth nedá sa zmeniť mod radia napr. zapnúť tuner.

Výborné rádio so skvelým tunerom, vstavaný mikrofón v rádiu je dostatočne citlivý na pohodlné telefonovanie počas jazdy. AUX vstup, USB port a slot na SD kartu len zvyšuje flexibilitu používania. Príjemný dizajn v modrom posvietení je elegantný a nevýrazný preto sa dokonale hodí do každého auta. Montáž rádia je veľmi jednoduchá. Diaľkové ovládanie len zvyšuje konformite používania.

• funkcie
    • pre FIAT Marea nutné dokúpiť anténnu redukciu (zanedbateľný nedostatok)

doposiaľ neodskúšané rádio,
    prehrávanie z USB kľúča a telefonovanie cez autorádio (dôvody prečo som sa rozhodol pre toto autorádio) splnilo očakávanie!
    odporúčam

Pomer cena/výkon vynikajúca voľba.

Mechanika

Výstup pre zosilňovač Line-Out (Cinch), integrovaný ISO konektor

Diaľkový ovládač

• Bluetooth, dizajn

• funkcie
    • pre FIAT Marea nutné dokúpiť anténnu redukciu (zanedbateľný nedostatok)

doposiaľ neodskúšané rádio,
    odporúčam

• Autoradio hra lepsie nez moje originalne skoda symphony, to je ale len jedine plus. Skor same nevyhody
    • Blutetooth nevyuzitelny - autoradio pri sparovani s telefonom piska(sice pocut hudbu ale dost to vadi)
    • USB - pri pripojeni usb kluca autoradio opat piska(sice pocut hudbu ale dost to vadi)
    • Jedine AUX hra bez piskania
    • Slabe prevedenie, lacny plast, pri stlaceni tlacidla ->> sa moze stat ze stlacite naraz druhe tlacidlo blizko neho.
    • Obcas vyskoci pri zapojeni autoradia - UPGRADE - cakal som 20 min nic sa nedialo, odpojil som pripojil autoradio neslo, az neskor cca 20 min znovu nabehlo - stalo sa mi to 2x
    • mal som toho dost autoradio vraciam spat.

Absolutna nespokojnost - vraciam, zakupil som inu znacku o 30e drahsie, ale hra ako ma a ziadne problemy, sice nema BT ale hra bez problemov aj pri zapojeni USB, ziadne piskanie...

Pomer cena/výkon vynikajúca voľba.

• Cena, dobré funkcie.
    • Nesúlad medzi jednotlivími funkciami.
    • (BT, pripojenie vylucuje pouzívanie USB, rádia)

Dobrá cena

• Za dobrú cenu veľa funkcii,spokojnosť s telefonovaním.

Zodpoveda cene.

• Funkcie premiovej triedy za tretinovú cenu
    • Design - ten večne blikajúci akože ekvalizer si mohli odpustiť

Zatiaľ spokojnosť

• cena a ma vsetko co som chcel
    • kvalita spracovania ale za taku cenu v pohode

spokojnost

• Za tu cenu velmi dobre radio
    • slaby mikrofon na bluethoot a neprehladne prepinanie priecinkov mp3 na SD-karte

Ale celkovo da sa