Najnovšie recenzie zo sekcie Autorádia

Pridané: 1. septembra 2015

Zakúpený v NAY Elektrodom

• dobrý príjem
  • relatívne fajn zvuk
  • automatické nastavenie jasu podľa času
  • režim power save
  • pri vstupe cez usb sa nekamaráti s mobilom, iba s tabletom...

za tú cenu bezkonkurenčné... po prelúskaní všetkých možných nastavení je celkom fajn zvuk.
má power save režim takže pri trvalom napájaní( hrá aj bez kľúčika) sa dá normálne vypnúť bez dema a podobných blbostí...

Sencor SCT 5016BMR

Sencor SCT 5016BMR

Pridané: 1. septembra 2015

• Za dobrú cenu veľa funkcii,spokojnosť s telefonovaním.

Martin Martin

Pridané: 28. augusta 2015

• Rozne farby podsvietenia
  • Aux
  • Usb
  • Sd mmc
  • Nic

Dostal som chybny kus vyriesene vymenou kus za kus na pockanie v obchode

Martin Martin

Pridané: 28. augusta 2015

• Dizajn
  • USB,SD,AUX
  • Hocikedy prestane zrazu hrat pomoze len vytiahnutie a znovu zapojenie napajacieho kabla

Pravdepodobne som dostal chybny kus takze posielam na reklamaciu.

Alpine UTE-72BT

Alpine UTE-72BT

miso miso

Pridané: 24. augusta 2015

• vzhľadom na množstvo nastavení prehľadné ovládanie
  • jednoduchý elegantný dizajn
  • logicky navrhnutý systém, ktorý si napríklad pamätá posledné navštívené menu a podmenu
  • zvukovo veľmi dobre
  • číta radio text (zobrazenie aktuálne vysielanej hudby)
  • Keď sa niečo nastaví, tak to presne tak aj ostáva - žiadne iné zobrazenie povedzme radiotext sa zamení za jednoduchý názov stanice po vypnutí.
  • zložitejšie nastavenie (hlavne zvuku)

Nasadnem do auta, prehrávač vo vrecku, naštartujem, rádio sa zapne, spáruje cez Bluetooth s prehrávačom a začne prehrávať. Zastavím, vytiahnem kľúč, na prehrávači pauza. Čiže pokračujem kde som skončil. Pripojenie iPodu káblom akurát na dlhšie trasy.

Sencor SCT 3015MR

Sencor SCT 3015MR

Antimat Antimat

• Vyzor
  • premňa jednoduché ovládanie
  • svietenie je pekné,
  • Rýchle zapnutie/vypnutie
  • Autorádio mám pred PC :) čiže mp3ky a iné maju voväčšine inu kvalitu ako rádiové čo su väčšinou 128kb a mp3 maju minimálne 128kb až 320kb- čo pri lepších - bassových pesničkách robí dosť vplyv tak ak rátam len aux poprípade USB vstup nahudbu tak kvalita je super
  • Vypínanie je naľavo hore ,to najmenšie tlačítko,
  • displej je oproti ostatným svetielkám málo jasný a je asi 1,5cm od krytu na displej čiže s uhlu je naň blbo vidieť
  • Do tlačidiel je nutné sa trochu "oprieť" pri stlačení

Používam autorádio na reproduktory čo som si postavil a rozhodoval som sa nad zosilovačom,a potom som náhodne natrafil na autorádio.našiel som si adaptér a pri PC sa mi skvelo hodí,v aute ak nechcete chodíť ako tí kolotočári čo si otvoria okno,,basy naplno až nerozumieť hudbe ,cigareta v ruke,otvorené okná a tváriť sa ako gangster tak vám toto autorádio bude nanič,ale ak chcete počuvať pesničky len vy a nerobiť okolo seba hluk ale počuvať pesničky tak autorádio je super

kvalitne a cenovo dostupne

JVC KW-R510

JVC KW-R510

Overený zákazník MALL.SK feri

Pridané: 23. augusta 2015

Dobrý zvuk akurat som mál problem prísť na to ako sa vypne to blikanie rozličných farieb.Je to takzvané demo.Inač schopná kvalita za tu cenu.

Auna MVD-240

Auna MVD-240

Overený zákazník Electronic Star Denis

Pridané: 21. augusta 2015

Zakúpený v Electronic Star

• Pomerne dobrá kvalita za dostupné €
  • Chyba v popise rádio nemá 2x USB
  • A ten jeden port čo tam je cez redukciu mohol by byť na priamo ako je to bežné

S objednávkou som spokojný až na dodaciu lehotu. Čo sa týka rádia spĺňa moje požiadavky. Len sa tam dosť odráža pomer ceny kvality. Spracované je pekne. Software je na mňa príliš jednoducho riešený. Málo možností nastavenia. Čo sa týka samotného zvuku som spokojný.

Pridané: 21. augusta 2015

• Dosť citlivé ladenie staníc s vysokým ziskom. A to je asi tak všetko.
  • Zvuk: Zlý, miestami až strašný. Má až 6 modulátorov zvuku. Equalizer, BassBoost, Loudness, HI filter, LOW filter a Audio Quality Modifier. No ani jedno tomuto rádiu nepomôže získať lepší zvuk. Ak ste fanúšikmi zvuku typu Bumm-Tac tak vám toto rádio postačuje. Basy sú prebudené, skreslené a výšky syčia až vám uši vykrúca. Podpora FLAC súborov tým pádom úplne zbytočná. Akustickú hudbu nedopočujem na ňom počuvať. K testu som použil dosť kvalitne 70W repro s výhybkou.
  • Funkcie: Takmer žiadne, ak do toho nerátam štandardné pre dnešné rádiá MP3tag, USB, atď...No dorazilo ma až zistenie, že rádio si nevie automaticky naladiť ani presný čas z RDS signálu ktorejkoľvek stanice, ale musíte ho nastaviť ručne. To dokázalo už moje 10 ročné rádio HYUNDAI s CD. Aáá samozrejme chýba CD, ktoré by trojnásobne zvýšilo cenu tohto rádia.

Rádio neodporúčam, ak máte hudbu radi ako ja. Ja som ho vrátil.

Kenwood KDC-131Y

• prehrava usb
  • dialkove ovladanie
  • množstvo nastaveni
  • nemá bluetooth
  • nedá sa volať(aj ked vačšinou zbytočna funkcia)

Toto autoradio som si vybral na základe ceny, značky a vzhladu. Prvý dojem bol velmi dobrý, tak isto ako druhý aj tretí. Nemám čo vytknúť tomuto autoradiu, skrátke je to kenwood. Ak chcete autoradio tak kupujte jedine kenwood žiadny pioneer ktorý udáva moc nahodené údaje rovnako ako Sony čo sa týka autorádií.

Sencor SCT 3016MR

Sencor SCT 3016MR

Pridané: 18. augusta 2015

za dané peniaze veľmi dobré rádio - spokojnosť

Pioneer MVH-170UI

Pioneer MVH-170UI

Overený zákazník DATART.sk Juraj

Pridané: 11. augusta 2015

(naposledy upravené 11. augusta 2015)

Zakúpený v DATART.sk

• podpora iPod
  • siroke moznosti nastavenia zvuku
  • kvalita zvuku
  • slusny tuner
  • jednoduchsi design
  • intuitivne ovladanie
  • neprestane hrat ani pocas startovania
  • po zapnuti pokracuje v prehravani poslednej skladby
  • slabsie uchytenie v aute pomocou instalacneho ramceka
  • obcas mi pripada ze reaguje trochu pomalsie na ovladanie
  • po pripojeni iPodu/USB ho nezacne automaticky prehravat, ale musim prepnut tlacidlom na iPod

Potreboval som radio s podporou pre iPod. Najprv som si objednal Kenwood KMM-264, ktory bol velmi podobny, mozno aj o chlp lepsi, zial jednalo sa o vadny kus, tak som ho musel vratit. Nakoniec som sa rozhodol pre tento Pioneer a som spokojny. Celkovo za tie peniaze urcite odporucam.

Overený zákazník MALL.SK Jozef

Pridané: 10. augusta 2015

• skvelý zvuk
  • možnosti nastavenia zvuku
  • možnosti nastavenia podsvietenia
  • privítal by som slot na SD kartu, ale v cene cca 55€ by som už chcel asi príliš

v danej cenovej kategórii špičkové autorádio

Overený zákazník MALL.SK Richard

Pridané: 7. augusta 2015

• dizajn
  • usb
  • jednoduchosť
  • slabšie rádio

celkom spokojný za rozumnú cenu

Overený zákazník MALL.SK Miro

Pridané: 2. augusta 2015

• super pomer cena/vykon
  • fajn dizajn
  • slusny zvuk
  • dialkove ovladanie

Skusal som na nom zatial len prehravanie mp3 z USB kluca (Sandisk Cruzer Fit 32GB) ale musim povedat ze za tie peniaze super vecicka. Je to nahrada za dosluhujuci starsi model Sony CDX-S2000 (mal 10 rokov a sem-tam uz nefungovali tlacidla a chybal mi USB). Nainstalovanie by bolo jednoduche kedze konektor je uplne rovnaky ako pri starom modeli, akurat ze pripojka na antenu je uz ina a tu musim dat prerobit niekomu sikovnejsiemu (preto som zatial ani nemohol radio vyskusat). CD mechanika mi vobec nechyba vsetky skladby mam na USB kluci a nemusim prevazat hory cd-ciek.
Predny panel vypada ze nieco vydrzi. Je k nemu pribalene aj dialkove ovladanie (ktore cudujsasvete funguje aj s tym starym modelom). Cakal som zlozite prepinanie skladieb z USB kluca, ale je to celkom fajn, hlavne s ovladckou je to uplna hracka (jedno tlacitko na prepinanie skladieb, dalsie na prepinanie zloziek). Nove radio vzhladom celkom osviezilo moju Fabku. Co sa tyka zvuku, neznie horsie ako to starsie radio (co bolo tiez jedna z mojich obav), uplne postacuje, a za tu cenu je to aj nad mieru kvalitne.

Kenwood KMM-101GY

• Rýchlo načíta USB
  • Silné basy
  • Jednoduché vyhľadávanie súborov na USB
  • Rádio má dobrý príjem
  • Niekedy sa až moc leskne display

Autorádio za rozumnú cenu /59€/s dobrým výkonom a dizajnom.
Zatiaľ som veľmi spokojný.
USB funguje bez problémov.
Dajú celkom dobre nastaviť basy, čo som bol prekvapený.
Čo sa mi nepáčilo - zbytočne lesklý povrch displeja - vidieť tam niekedy okolité odrazy a nevidím na displaj.
Hodnotím ako "Perfektné"

• siroke moznosti nastavenia zvuku
  • intuitivne ovladanie
  • dobry zvuk
  • kvalitny tuner
  • funkcia iPod funguje perfektne
  • automaticky sa prepne po pripojeni ipodu/usb
  • po nastaveni parametrov sa automaticky nevrati na uvodnu obrazovku, ale treba sa preklikat spat

Po vyskusani dvoch neznackovych radii, ktore som musel vratit, dom sa rozhodol pre klasiku. Kenwood nesklamal

Sencor SCT 4057MR

Sencor SCT 4057MR

Pridané: 27. júla 2015

(naposledy upravené 27. júla 2015)

• Výborný zvuk,jednoducha inštalácia,skvelý výber farieb displeja
  • Asi len jedna vec,pri prehravani cez USB mi hrá len 19 piesní pritom ich je tam omnoho viac ..ale tato chyba sa dá určite vyriešiť.

Som spokojný , produkt odpovedá cene.