Recenzie Alpine UTE-72BT

(14 z 17 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Toto radio je bezkonkurecne zvuk je nadpriemerny tam pocujete take veci co nepocujete ani v televezore ani v radiu lebo ma vela decibel to znaci ze hra strasne vela hudobnych nastrojov.BT pripojuje strasne rychlo a zvuk je podstate ako keby ste volali z telefonu mikrofon je velmo citlivi takze mozte... Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie Alpine UTE-72BT

• Nema hodiny

Kupil by som znova

Mário

Pridané: 23. januára 2017

• Rádio hrá veľmi kvalitne. Za túto bezkonkurenčnú cenu máte proste skvelé rádio, s ktorým budete veľmi spokojní, až prekoná vaše očakávania. Na faktúre síce USB kľúč uvedený nebol, ale telefonicky mi na zákaznickej linke veľmi ochotne objednávku skontrolovali, a všetko aj bolo doručené ako malo. Rádio ponúka veľmi široké možnosti nastavení, vylepšenie zvuku Media Expander, čo je aj citeľné (postačuje úroveň 1). Zvuk je príjemne jemný, no pritom aj pri silnej hlasitosti ponúka slušný tlak a jemnosť si i naďalej zachováva. Nastavovanie je myslím trochu komplikovanejšie, ale nič nezvládnuteľné, treba sa s tým len pohrať. Osvietenie displaya nie je vôbec rušivé pri jazde v tme.

Rádio odporúčam kúpiť každému, kto má záujem kúpiť naozaj kvalitné rádio (aj od kvalitnej Alpine značky), a za naozaj výhodnú cenu, akú ponúka oproti konkurencii len Mall.sk. Som z tohto autorádia nadšený a nadmieru spokojný, hudba sa stala vďaka nemu pre mňa pôžitkom v aute. Oproti iným produktom iných značiek nemá kvalitou a cenou konkurenciu.

Matúš

Pridané: 13. januára 2017

• Príjem rádia
  • Telefonovanie
  • Výborný zvuk
  • Ovládanie
  • Nič

Keď som objednával radio tak som čítal recenzie kde ho schválili, ale keď som ho vyskúšal tak som bol prekvapený aké je perfektné nad moje očakávania. Perfektný zvuk, fakt kvalita. Super telefonovanie, sruha strana ani nepoznala že volam z auta. Radio príjem zatiaľ najlepší zo všetkých radii čo som mal, aj na miestach kde mi vždy rušilo signál tak hra stale čisto a chyta minimálne 2x viac stanic ako moje predošlé radia. Celkovo ho hodnotím ako uplne top autoradio. Úplne spĺňa všetky moje očakávania.

Juraj

Pridané: 12. októbra 2016

• Kvalita zvuku mp3 a rádia, výbava
  • Tvrdé ovládacie tlačidlá, "šušťavý" zvuk pri telefonovaní (musím skúsiť aj či to nie je telefónom) Trošku nešťastné ovládanie nastavení - pre jedny nastavenia treba ťukať na gombík, pre iné treba podržať a točit kolieskom...
  • Neviem, či je to môj kus, ale NEZVLÁDA PREHRÁVAŤ dlhšie mp3. (mám na USB hodinové mixy a každú chvíľu sa to tvári ako by preskakovalo CDčko)

Toto by som čakal od Sencoru, ale nie od Alpine. V druhom aute mám starší Pioneer MVH 350BT a je o 100% lepší ako tá Alpina...

Overený zákazník NAY Elektrodom

Pridané: 8. augusta 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

maximálna spokojnosť

oskar oskarovič

Pridané: 6. júla 2016

• intuitívne nastavenie
  • úplne super rádio príjem a výborné RDS, taký príjem a RDS nemám v originál audio systémoch, konkrétne v Kii Ceed a VW Golf (rada VII)
  • bezproblémové párovanie zariadení
  • čitateľnosť displeja
  • odnímateľný panel nerezonuje, nevydáva pazvuky
  • zatiaľ nič, dostal som to čo bolo napísané v špecku

Veľmi dobrý a kvalitný produkt v danej cenovej kategórii

Stefan Patoprsty

Pridané: 21. mája 2016

Zakúpený v Shoppie.sk

• je to alpine, takze zvuk je kvalitny, nastavenie zvuku je jednoduche iba vysky, stredy, basy, balance a fader moznost nastavit hlasitost subwoofra. viac nastaveni zvuku a filtrov ako je zvykom u alpine samozrejme nieje mozne cakat v cenovej kategorii tohto radia. BT funguje bez problemov, dokonca mikrofon nechyta spatnu vazbu ani pri telefoni z jedneho telefonu na druhy ktory sa nachadza v aute(v ramci testu som to tak robil) a to nebyva zvykom ani pri samostatnych telefonnych sadach. niesom si isty, ale pravdepodobne moze byt pripojeny iba jeden telefon, ale nejako to neprekaza.
  • vyhoda je ako to ma alpine vo zvyku, ze nastavenia pre radio, aux, BT je pre kazdy zdroj hudby samostatne.
  • prijem radia je dobry, co zas nebol tak u alpine radii uplne zvyk, takze asi trochu popracovali na prijme radia.
  • Upozornenie: toto radio NEMA CD mechaniku, ale ma PLNU VELKOST. vacsina radii s USB, a aux IN byvaju a dlzku cca polovicne.
  • proti nieje nic zatial

cena tohto radia bola 80E co je za Alpine s BT vyborna cena, a tazko sa hlada konkurencia s takymi parametrami.

Overený zákazník HEJ.sk

michal

Pridané: 16. februára 2016

Zakúpený v HEJ.sk

Vynikajúci zvuk, šikovný BT modul, jednoduchosť ovládania

Andrej620

Pridané: 30. januára 2016

Zakúpený v Shoppie.sk

• podsvietenie je príjemné, neoslňuje
  • rýchle načítanie USB, vyslovene okamžité
  • kvalita zvuku a možnosti nastavenia zvuku, horno a dolno priepustný filter, ekvalizér
  • bluetooth sa spáruje veľmi rýchlo
  • kvalita hovoru je na vysokej úrovni
  • trochu komplikovanejšie menu a ladenie staníc než staršie rádia, ale zrejme aj tým, že tie s ktorými som mal skúsenosť, žiadne väčšie nastavenia nemali (Pioneer a Sencor)

Odporúčam každému, kto chce kvalitné autorádio s bluetooth za rozumnú cenu. Do ničoho lacnejšieho by som ja osobne nešiel. Osobne mi chýba aspoň 5 pásmový ekvalizér, ale šlo mi o cenu. Zrejme túto chybu budem vedieť vyplniť ekvalizérom v mobile pri prehrávaní hudby.

Inak používam momentálne na väčšinu žánrov Flat... Takže nejako moc ani nepotrebujem niečo meniť.

Vždy som chcel Alpine a neľutujem. Dal som prednosť aj Pioneer x5600bt a Sony A60BT.

Tých 100% hodnotenie je vzhľadom na cenu.

Overený zákazník Autohifi Ady

Stanislav Sidor

Pridané: 3. júla 2015

Zakúpený v Autohifi Ady

• Veľa funkcií, prekvapujúci zvuk. Spárovanie BT až s 5-timi zariadeniami. Nastavenie pre každý vstup zvlášť.
  • Pre velkú možnosť nastavenie trochu zložité ovládanie.
  • Slabý manuál.

Super výrobok, som milo prekvapený podaním basov aj bez subwoferu. Vrelo odporúčam, len treba mať trochu technického ducha, aby ste sa nestratili v množstve nastavení.(laik by mohol zlým nastavením vernosť podania zvuku zhoršiť, čím by celkový dojem inak skvelého výrobku mohol sklamať. Tak ak sa Vám nepáči zvuk, tak to treba len nastaviť, isto budete spokojný.

Overený zákazník Extreme Digital zRt

Pridané: 8. novembra 2014

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• vyborne handsfree
  • prehra vsetko
  • vyborny zvuk
  • vyborny pomer cena-kvalita

Produkt som si vyberal po precitani viacerych recenzii a splnil moje ocakavania:-)

Overený zákazník Extreme Digital zRt

Pridané: 12. júla 2014

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• Funkcia bluetooth.
  • Dobre rozmiestnene najcastejsie pouzivane tlacidla.
  • Tak isto aj prijatelna velkot tlacidiel a pohodlne ovladanie.
  • Konkurencia ma strasne prtave ovladanie a dochadza tak k preklepom a nepozornosti pocas soferovania.
  • Pekne podsvietenie.
  • Zobrazovanie telefonneho zoznamu a volajucej osoby.
  • USB v prednom paneli.
  • Dobre citatelny display.
  • Dobre hadsfree..
  • Kupoval som hlavne koly prehravabiu hudby z mobilu. A nebol som sklamany.
  • Skladby sa daju prepinat ci posuvat priamo z radia.
  • Taktiez je super ze sa to vzdy samo spusti ked ste v aute s mobilom a mate zapnute bluetooth.
  • Tiez je mozne ovladat hudbu priamo z mobilu ak ho mate niekde v stojane.
  • Zacne sa prehravat tam kde ste prestali.
  • CD mechanika tu nieje a nepokladam to za minus. Skor ako plus nakolko odpada cd bordel v aute. Zial cd, dvd v autach uz akosi stracaju svoje miesto, lebo su tu kapacitnejsie a mensie media.
  • Zvuk sa mi nedari nastavit podla mojich predstav.
  • Mam pocit ze na pioneeri som si lepsie vedel nastavit zvuk k mojej spokojnosti.
  • Handfree je niekedy akoby spomalene a nepocujem sa s volajucim hned. Na tento ucel lepsie pracovala handsfree sada parrot ck3100 ktoru som demontoval koly tomuto radiu.
  • K autoradiam by uz mohli dodavat redukciu na pripojenie FM anteny nakolko je to 1 eurova zalezitost ktoru bohuzial barz kde nekupite a objednavat to z dalsieho eshopu je neekonomicke lebo date za dopravu dalsich 5 eur.

Slusne autoradio pre nie moc narocneho uzivatela.
Do buducna zvazujem ze zakupim nieco lepsie ale uz aj s lepsimi repro a silnejsim subwooferom.
Autoradio ma kopec nastaveni a funkcne je super ale mohlo to byt o cosi lepsie.

V konecnom dosledku odporucam.

Overený zákazník Alza.sk

Pridané: 22. februára 2014

Zakúpený v Alza.sk

• Jednoducho kvalita

Veľmi dobrý pomer cena - kvalita

Overený zákazník Premiumstore.sk

Pridané: 1. apríla 2013

Zakúpený v Premiumstore.sk

• Velmi dobre a jednoduche radio

Pre zakladne pocuvanie v aute je idealne

Sony DSX-A400BT

Sony DSX-A400BT