Auna MD-160 BT

• pekny dizajn
    • cisty zvuk

Spokojny som

• , zakúpené v Electronic Star

• -pekny dizajn,kvalitny zvuk,velmi dobre HandsFree cez BT,automaticke nastavenie hodin cez tuner, dobry vykon, velmi dobra cena vs.kvalita vyrobku...
    • cas nie je vo formate 24h

Jack vstup
Bluetooth
Slot pre pamäťové karty
Odnímateľný panel

Auna MD-160 BT je multifunkčné autorádio, ktoré rozpoznalo požiadavky doby a špecializovalo sa na spoluprácu s najrozličnejšími prenosnými audio komponentmi.

Mediálna moderna uvíta jednoducho dostupné porty. USB a SD sloty otvárajú MP3 knižnice dátových nosičov, ako sú SD pamäťové karty, MP3 prehrávače a USB kľúče. Všetky ostatné audio zdroje ako CD prehrávače, laptopy alebo tablety nájdu vhodné spojenie cez jackový AUX vstup.

Pomocou bluetoothu 2.0 ponúka autorádio Auna bezdrôtové spojenie so smartfónmi a tabletmi, aby streamoval ich hudobné archívy a slúžil ako handsfree zariadenie.

Zbierka digitálnych funkcií autorádia Auna je zavŕšená FM tunerom. RDS funkcionalita zariadenia Auna MD-160 BT zahŕňa okrem iného TA (traffic announcement/dopravné oznamy) a EON (enhanced other networks) príjem dopravného rádia, aj keď zapnutý vysielač nemá TA signál.

S výkonom 4 x 75 W zariadenie Auna MD-160 BT prevýši bezprostredných konkurentov a vyrovná sa drahším zariadeniam na trhu. Cez vhodné linkové výstupy sa spája zariadenie so zosilňovačmi, aby bol docielený vyšší level výkonu.

Prehľadný dizajn, pochopiteľne usporiadané tlačidlá a štýlový displej si Vás získajú plným prístupom k celkovému spektru funkcií autorádia Auna. Farba osvetlenia displeja sa dá nastaviť v 7 stupňoch.

Dokumenty

2zákazníci neodporúčajú produkt

• pekny dizajn
    • cisty zvuk

Spokojny som

• cas nie je vo formate 24h

-odporucam, mam dobre skusenosti

• , zakúpené v Famtastic!

• Krásny dizajn, jednoduché ovládanie, má všetky funkcie, ktoré má mať, cena výkon, za takúto cenu som nenašiel takéto rádio.
    • pri telefonovaní cez bluetooth ma protistrana zle počuje. MIC je slabý

Pre labužníkov hudby možno nie s tak dobrým sluchom úplná pecka :), ale 100 ľudí 100 chutí ja som na 100% spokojný

• vyzerá fajn
    • nastavenia

celkom to ujde

• , zakúpené v Electronic Star

• Tovar bol vyskúšaný a som spokojná.
    • Žiaľ bez slovenského prekladu

Celkovo som spokojná s nákupom aj tovarom..

• dizajn
    • neprehladnost
    • jazyk
    • funkcie

Kupil som to radio ale niesom snim spokojny pretoze je neprihladne malo funcii a nedaju sa preskakovat zlozky

• , zakúpené v Electronic Star

• Manual nieje v slovencine ani cestine autoradio mrzne pri uzb.som nespokojny

Nespokojny

• funkcie
    • diaľkové ovládanie
    • chýba návod v slovenčine alebo aspoň češtine
    • na 4GB usb kľúči som mal asi 3,7GB muziky a rádio kľúč zobralo 1 krát asi z 20 pokusov, stále vypisuje "no file", SD karta fungovala normálne

Možno som mal vadný kus, inak by bolo OK.

• dobra cena
    • spokojnost

splna vsetky poziadavky ,ktore sme mali za dobru cenu