Auna MWD-180

Počet kanálov

• šikovné autorádio s množstvom funkcií
    • Rozlíšenie displeja, ktoré som žiadal až z Nemecka, je 800x480
    • Podporuje SD do 16 gb /tiež info z Nemecka/ lebo na stránke sa neuvádzajú
    • Inak popis na stránke výrobcu zodpovedá skutočnosti, nemá význam to tu rozpisovať.
    • Odnímateľný panel s puzdrom
    • Dotykový displej celkom dobre reaguje /staršie modely nemali takú presnosť dotyku, mám už tretie takéto rádio - ale netreba však čakať, že REAGUJE ako na mobile!/
    • pri SD karte - pri naštartovaní, začína prehrávať vždy od začiatku karty - z prvého priečinka, pieseň si však pamätá, ktorú prehrávalo a pokračuje tam, kde ju preruší...
    • Vždy - pri naštartovaní si musím nastaviť ekvalizér, nezapamätá si ho...ale za tú cenu to akceptujem, hoci staré rádio to nerobilo.

Rádio som vyberal podľa ceny, keďže staršie zhorelo a nemal som chuť investovať do rádia 500+ EUR...kto má istotu, že po 4-5 rokoch znova nezhorí.
    Má klasické 50w mosfet výstupy, ISO konektor /vhodné do väčšiny áut/.
    V porovnaní so starším rádiom /podobný typ s lcd/ rýchlejšie načíta dvd aj sd kartu.
    Prehráva klipy a filmy v mpegII, mp4, avi - tie som zatiaľ skúšal, prehrá aj DL-DVD 8,5gb .
    Ľahučké spárovanie s Bluetooth, kvalita telefonovania priemerná, ale prehrávanie hudby je celkom dobré.
    Priamy výstup na subwoofer - je možnosť priamo v rádiu ho vyp/zapnúť.
    Pripojenie cúvacej kamery je jednouché a funguje.
    V prednej časti panelu pripojenie na AUX /jack/ a USB.

S rádiom som zatiaľ spokojný a hoci je to menej známa značka, pokojne ho odporúčam, ak nemá človek chuť investovať XXX eur do drahej audio techniky. Hrá to naozaj dobre.

som spokojny so zakupenym tovarom

• .............................................
    • za tuto cena slaby

Mechanika
DVD
Ekvalizér
Počet kanálov

Auna MVD-180 je vysoko kompatibilné autorádio so širokou škálou portov na pripojenie rôznych zariadení. 18-centimetrový krištáľovo jasný dotykový displej, ktorý sa vysúva z hlavnej jednotky, umožňuje intuitívnu prácu s menu, rýchle nastavovanie funkcií a výber audio zdroja.

Toto autorádio má bluetooth rozhranie na jednoduchý streaming hudby zo všetkých bluetooth zariadení, ako napr. smartphonov, notebookov či PC dongle a integrovaný mikrofón, ktoré umožňujú handsfree telefonovanie bez potreby dokupovať slúchadlá či headset.

Samozrejmou súčasťou zariadenia je AM/FM prijímač s 30-miestnou úložnou pamäťou a všestranný multimediálny prehrávač, ktorý okrem DVD a CD nosičov bez problémov spolupracuje aj s MP3 a MPEG4 formátmi. Displej zariadenia má výborné obrazové vlastnosti a je vybavený video výstupom na pripojenie ďalšieho displeja.

Okrem toho má autorádio Auna MWD-180 SD vstup a video vstup, pomocou ktorého k nemu môžete pripojiť napr. hraciu konzolu alebo parkovaciu kameru. Linkové výstupy sú zas k dispozícii na prepojenie s 2- alebo 4-kanálovým zosilňovačom. Pre bezproblémové prehrávanie hudby odporúčame používať USB kľúč s maximálnou veľkosťou 2GB. Nad 2 GB pamäte odporúčame použiť SD kartu.

Dokumenty

• výsuvný dotykový display
    • DVD prehrávač
    • bluetooth
    • AUX vstup

Odporúčam

• kvalitné autorádio za dobrú cenu
    • výsuvný display
    • dotykové ovládanie
    • USB a SD vstupy
    • DVD prehrávač
    • zatiaľ nič

Toto autorádio som si kúpil hlavne vďaka veľkému displeju ktorý je výsuvný (inak by sa mi na palubnú dosku autorádio s takým displejom nezmestilo). Myslím si že v tejto kategórií lepšie a lacnejšie produkty nezoženiete. Som veľmi spokojný so značkou Auna :)

• šikovné autorádio s množstvom funkcií
    • Rozlíšenie displeja, ktoré som žiadal až z Nemecka, je 800x480
    • Podporuje SD do 16 gb /tiež info z Nemecka/ lebo na stránke sa neuvádzajú
    • Odnímateľný panel s puzdrom

Má klasické 50w mosfet výstupy, ISO konektor /vhodné do väčšiny áut/.
    Priamy výstup na subwoofer - je možnosť priamo v rádiu ho vyp/zapnúť.
    Pripojenie cúvacej kamery je jednouché a funguje.
    V prednej časti panelu pripojenie na AUX /jack/ a USB.

som spokojny so zakupenym tovarom

• .............................................
    • za tuto cena slaby

• , zakúpené v Electronic Star

• Vsetko funguje jak ma krasne hra a vela moznosti ponuka

Odporucam za tu cenu je to bomba