Blaupunkt Augsburg 170 BT

• Pamätá si nastavenia
    • Obstojný zvuk
    • Handsfree kvalitné, mikrofón citlivý
    • Bluetooth pripojenie
    • Po zapnutí neostáva mód prehrávania hudby z bluetooth pripojenia, ale zapína hneď rádio
    • Akurát včera boli v noci mínusové hodnoty °C a rádio malo problém s bluetooth ale poobede uz to išlo.

Produkt za vyššiu cenu s drobnými nedostatkami, ale je to o zvyku. Kupovali sme, lebo pôvodne sme mali tiež Blaupunkt rádio a chceli sme sa vyhnúť problémom s pripojením. Dobrý zvuk, veľa možností ovládanie (má aj diaľkové ovládanie )

Za danu cenu ma všetko čo som chcel

Mechanika
CD mechanika
Počet kanálov

autorádio s CD prehrávačom • USB 2.0 • pamäťové karty SDHC (až 32 GB), SD • formátovanie USB / SD FAT 32, FAT 16 • podporované profily: HFP, A2DP • audio streaming • párovanie • hlasité volanie cez mikrofón + reproduktory • frekvenčná odozva 40 – 12 000 Hz • hlasitosť hands-free • mikrofón

• Výmena za starší model bola rýchla
    • Pamätá si nastavenia
    • Obstojný zvuk
    • Handsfree kvalitné, mikrofón citlivý
    • Bluetooth pripojenie

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Za 30 rokov som nevidel Blaupunkt s takou nízkou kvalitou zvuku.

Výrobok bol vrátený!

Za danu cenu ma všetko čo som chcel

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Reproduktor telefónu je veľmi dobrý
      • RDS nie je sledované rádiom

Dokáže toho veľa, ale bohužiaľ, rádiová časť je v servise.