Blaupunkt Manchester 110

Odporúčam

• , zakúpené v Alza.sk

• cena,výbava
    • neviem o nicom

velmi dobré radio za takúto cenu

• , zakúpené v Alza.sk

• Jednoduché, vkusné, má všetko čo sa na takéto autorádio patrý za dobrú cenu.
    • Odnímanie predného panela je ako pri každom rádiu len na určitý počet cyklov, potom sa vyderú kontakty.

Predný panel odporúčam neodnímať, po čase sa poškodia kontakty a rádio prestáva fungovať správne, ale toto sa týka asi všetkých takýchto autorádií...

Určite by som si toto rádio vybral znovu.

Mechanika
CD mechanika
Počet kanálov

Autorádio s CD mechanikou Blaupunkt Manchester 110 je vybavené FM, AM tunerom s funkciou RDS a umožňuje prehrávať hudbu z CD disku, USB alebo SD karty. Podpora formátov MP3, WMA, ekvalizér, biele podsvietenie displeja, odnímateľný čelný panel. Viac info v popise..

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Bolo to relatívne lacné, možnosti prehrávania fungujú (CD, aux, pendrive).
    • Citlivosť rádia je pomerne slabá, tlačidlá nie sú veľmi dobre rozmiestnené, čo sťažuje stlačenie správneho tlačidla v hrboľatom aute bez veľkej plochy. Ovládací gombík hlasitosti je hladký a otáča sa veľmi ľahko, čo sťažuje jeho presné nastavenie. Zvuk je stredný, s prednastaveným tónom "Rock", ktorý znie najlepšie. Tento displej bol v móde už 25 rokov pred týmto.

Chcel som si kúpiť rádio, ktoré dokáže prehrávať CD MP3 a má červené podsvietenie tlačidiel. Kedysi som mal autorádio Blaupunkt s podobnými parametrami a bol som s ním spokojný. Slabé rádio, priemerná kvalita zvuku.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Kvôli značke Blaupunkt, pretože som predtým vlastnil podobný výrobok a bol som s ním veľmi spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Celkovo výrobok maximálne spĺňa moje očakávania.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrý výkon, nastaviteľný zvuk, odnímateľný predný panel. Určite stojí za tú cenu. (14. 990. -)
    • Zatiaľ som nezaznamenal žiadne výrazné nevýhody.

Rozumná cena, dobrý zvuk, atraktívna povrchová úprava.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Cd, USB, pamäťová karta.
    • Keď vypnem funkciu pendrive, ak vypnem diktafón, tak sa nepokračuje od miesta, kde som ho zastavil, ale začína od začiatku : (

Hodnota za peniaze, vlastnosti produktu.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Produkt som používal a som s ním spokojný. Preto som ho kúpil ako darček

• Ďalšie funkcie
    • Trochu ťažkopádne spravovať menu

Hodnota za peniaze

• Cena, značka, spoľahlivosť
    • Predná časť v lete odpadla : D Prilepila som ju späť

Vynikajúce zariadenie, pekný zvuk, stabilný príjem rádia.

• Výhodou je cena.
    • Do škatule by sa mohol zmestiť aj adaptér anténneho konvertora.

Predchádzajúci produkt sa blížil ku koncu. Bolo potrebné ho vymeniť.

• , zakúpené v L222

Odporúčam