Blaupunkt Tokyo 110

Odnímateľný panel
Výkon
4 x 50 W

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Produkt perfektne funguje.

• Páči sa mi vzhlad rádia a podsvietenie ktoré ma za jazdy neruší.
    • Koliesko na ovládanie hlasitosti "nepasuje do ruky".
    • Slabý príjem rádia - počas jazdy často šuští a vyhľadáva lepšiu frekvenciu.
    • Pri prehrávaní z pamäťovej karty občas vypadne zvuk na cca 3-5s. Dnes som si to všimol i pri počúvani rádia. Prehrávanie cez USB som zatiaľ nevyskúšal.
    • Aj napriek tvrdeniam predajcu, sa toto rádio nedá zapnúť aj bez kľúča v zapaľovaní (pri normálnom zapojení káblov) a v mojom prípade musím mať pri počúvaní naštartovaný motor. Rádio síce hrá s kľúčom v prvej polohe, ale pri tom mi auto neznesiteľne oznamuje pípaním, že som "zabudol" kľuč v zapaľovaní.
    • Vyrobené v Číne. Podľa reakcie chlapíka v servise autorádií "Čínska sr...a".

Rádio som si vybral podľa vzhľadu a značky a dnes už viem že to nebola dobrá voľba. Keby sa mi s tým chcelo babrať, isto by som ho vymenil.

• , zakúpené v Alza.sk

Slot pre pamäťové karty
Odnímateľný panel
Výkon
4 x 50 W

Autorádio BLAUPUNKT Tokyo 110 - MP3/USB/SD/AUX: autorádio bez CD mechaniky Blaupunkt Tokyo 110 je vybavené FM, AM tunerom s funkciou RDS a umožňuje prehrávať hudbu z USB alebo SD karty podpora formátov MP3, WMA, ekvalizér, biele podsvietenie displeja, odnímateľný čelný panel

Tuner FM/AM s RDS pamäť na 30 stanic podpora audio souborov MP3/WMA (32–320 Kb/s) vyhladávanie súborov podľa čísla rôzne režimy yoynamu zobrazení (ID3 tag, čas prehrávanie, hodiny)

USB, SD karta max. 16 GB (FAT32, FAT16)

AUX-in (3,5 mm mini-jack) na prednej strane 2-kanálový výstup ppredyosilovača zosilovač 4×50 W nastavenie basov / výšiek nastavenie zvuku: (Rock, Pop, Classic), Loudness odnímatelný panel biele znaky displeja / červené podsvietené

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Produkt perfektne funguje.

• Cena, asi nič iné
    • radio slabá citlivosť, AF pôsobí skôr kontarproduktívne
    • Ovládač hlasitosti reaguje , v prvom momente presne opačne,ako by mal
    • Po poldruha roka používania prístroj postupne prestáva reagovať na stlačenie tlačidiel urobí si čo chce

V Cenovej relácii 40 € naozaj netreba čakať zázraky,ani kvalitu,s predchádzajúcim ST Louis c33 som bol oveľa spokojnejší, verne slúžil k plnej spokojnosti 11 rokov

• Páči sa mi vzhlad rádia a podsvietenie ktoré ma za jazdy neruší.
    • Koliesko na ovládanie hlasitosti "nepasuje do ruky".
    • Slabý príjem rádia - počas jazdy často šuští a vyhľadáva lepšiu frekvenciu.
    • Vyrobené v Číne. Podľa reakcie chlapíka v servise autorádií "Čínska sr...a".

• , zakúpené v Alza.sk

• Blaupunkt