Kenwood KDC-X5200BT

• nemam

Mechanika
CD mechanika
Počet kanálov

autorádio • bluetooth handsfree a audio streaming • pripojenie dvoch telefónov naraz • vstavaná CD mechanika • LCD displej s podporou 16 + 8 znakov • USB • protiprachová krytka CD slotu • podpora formátu: MP3, WMA a AAC (na CD/USB) • variabilné podsvietenie • pripravené pre Spotify • pripravené pre KENWOOD Music Mix • pripravené pre KENWOOD Remote

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Datacomp.sk

• nemam
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Jeho reproduktor a kvalita zvuku.
    • Nemám skúsenosti.

Kvalita výrobku je dobrá. Má pekný zvuk, nastavenie nie je príliš zložité, ale stojí za to ho používať. Mimochodom, pridali anglickú verziu. Hlasitý odposluch je veľmi dobrý tam aj späť. Jediná vec, ktorá z neho robí trochu vtip, je spotify, ale nemyslím si, že je to chyba zariadenia.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • ľubovoľné tlačidlo a farba displeja sa dá nastaviť, opel žltá aj japonské autá tiež podivné modrozelené a biele nie je rušivé svetlo pri plnom jase, displej je tiež dobre vidieť počas dňa, dobrý rádiový tuner e , pekné stanice a pekný zvuk, môžete na ňom nastaviť veľa vecí, navyše sa mi páči, že plastová farba je lesklá čierna a skrytá štrbina pre CD, takže sa do nej nedostanú žiadne nečistoty, Páčilo sa mi aj to že usb nie je na prednom paneli takže sa odtiaľ ťažšie rozbíja a má na sebe pekný dlhý displej takže je jedinečnejší ako obyčajné náprotivky , pri volaní sa lišta s tlačidlami zmení na zelenú takže nielen zvukom ale aj farbou naznačí že sa volá waze , ak ste dole alebo stlmený , páči sa mi že 2 telefóny zvládne bluetooth , a že sa prenáša aj hudba , páči sa mi aj to že pri vybratí batérie nezabudne všetko rádio takže nemusíte všetko resetovať
    • kábel aux je krátky, mohol by byť rovnako dlhý ako kábel usb,

Pri nákupe bolo dôležité, aby mohol bluetooth a usb t a mohol nastaviť žltú farbu opelu pre palubnú dosku, pretože povedal, že má veľa farieb, veril som, že to urobí, a to je tiež dobrá cena, pretože sú drahšie ako iné veľké značky s podobnými schopnosťami

• Pekný exteriér
    • Všetko, ale všetko je na ňom nastaviteľné
    • Ak by to fungovalo, naozaj by to urobilo všetko, čo som chcel.
    • Keď som si CD kúpil, nečítal som ho, ale teraz je v múzeách takmer vzácne.
    • Po roku používania je bluetooth takmer rozbitý.
    • nemožno opraviť
    • diely nie sú k dispozícii alebo sú drahé.
    • fantastické zariadenie, ktoré bolo zakúpené za 50. 000. - Ft.

Nahradil som starý Sony. Veľmi sa mi to páčilo, aj tak som si chcel kúpiť hlavnú jednotku s rozhraním Bluetooth.

• DSP, 2-zónový viacfarebný displej
    • Predné USB a AUX, bez maďarského menu

Po porovnaní viacerých aspektov bol výrobok vybraný pre jeho dobrý pomer ceny a kvality.