Manta RS4503

Prehráva MP3 / WMA
Slot pre pamäťové karty

Podpora usb a sd karta pohodova cena

• , zakúpené v Maxa.sk

chybaju koncovky co neni ani v popise k produktu, musim najst elektrikara ktory mi to zapoji

• vyzera dobre
    • kupil som len displej a radio bez moznosti normalneho zapojenia chybaju koncovky , neide zvuk,co by som u radia ocakaval a neda sa nic naladit za 18 eur..co som cakal :)

radio je nannic...

Prehráva MP3 / WMA
Slot pre pamäťové karty

Autorádio s možnosťou prehrávania MP3, napájanie 12 V, slot pre pamäťovú kartu MicroSD max 32 GB, slot USB. Podporované audio súbory: MP3, LCD displej: LED, digitálne hodiny, ďalšie funkcie: pauza, náhodne, opakovať, ekvalizér.

3zákazníci neodporúčajú produkt

Podpora usb a sd karta pohodova cena

• , zakúpené v Maxa.sk

• NEKUPUJTE TO, JE TO LACNY BRAK.

všetko zlé

• vyzera dobre

radio je nannic...

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• Je veľmi ľahké, a ma pekný dizajn
    • Problém bol v napájani do auta pretože kabliky boli bez koncovky čiže to trochu predĺžilo zapojenie