Nakamichi NQ512BR

Nakamichi NQ512BR

Doporučená ponuka ahifi.sk

Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 1 442 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v ahifi.sk

• Za túto cenu bezkonkurenčný produkt, mal som nejaké rádia z číny v podobnej cenovej relácii, ani jedno nespĺňalo moje požiadavky, okrem absencie výstupu/ovládania subwoofera nemám žiadne výhrady. Kvalitné BT pripojenie, kvalitný signál z rádia, USB port síce len 1A ale nabíja.
    • V balení bola iso koncovka, aj keď na stránke bolo uvedené že nie je čo hodnotím ako velké plus :)
    • OLED displej čitatelný aj na jasnom slnku
    • Hudbu počúvam hlavne cez bluetooth pripojenie a páči sa mi že ukazuje názov songu.
    • Výstupný výkon úplne postačuje pre napájanie stredobasov do 50w, aj keď nominálny výkon je určite menší, repráky nechrčia ani pri najvyššej hlasitosti s mierne zdvihnutými bassmi.
    • Sympatický dizajn, neposobí lacno, kvalitné plasty, pekné podsvietenie, škoda že sa displej nedá vypnúť alebo podsvietenie stlmiť s podsvietením auta.
    • Aj keď to výrobca neuvádza a na fotke to nevidnl rádio ma spredu 3,5mm jack vstup
    • Zo zadu 3,5mm jack na externý mikrofón, má aj vstavaný, ten som zatial neotestoval.
    • Nemá nízkoúrovňový RCA(cinch) výstup pre subwoofer, iba pre predné a zadné kanály.
    • Raz sa mi stalo že rádio zamrzlo, pomohol reset, spredu je tlačítko. Odvtedy nič.
    • Displej sa nedá vypnúť pri počúvaní ako na verzii NQ511. Nedá sa ani stlmiť jas, za tú cenu si myslím odpustitelné.

V jednoduchosti je krása a toto rádio o tom svedčí, komu vadia káble a nepočúva CD tak za tú cenu dostane naozaj kvalitné pripojenie bluetooth a ako bonus USB a 3,5mm jack. Pokukoval som po ňom už dávnejšie a keď zrazu bolo v zlave vo verzii s červeným podsvietením neváhal som a nelutujem. Ďakujem za rýchle dodanie a kvalitný(zatiaľ) produkt.

Bezmechanikové autorádio Nakamichi NQ512BR Nakamichi NQ512BR je základný model tohto japonského výrobcu na rok 2023 so štandardnou výbavou. Vezmite svoj USB disk a zapojte ho do USB portu pre rýchle počúvanie obľúbených skladieb. Predný port USB prijíma flash disky až do 64 GB a poskytuje nabíjanie mobilných zariadení 5V/1A. Alternatívne si môžete zvoliť pre streamovanie skladieb pomocou vstavanej funkcie Bluetooth. Bluetooth tiež umožňuje uskutočňovať a prijímať hovory handsfree cez samotný prijímač, namiesto toho, aby bolo nutné presúvať pozornosť na telefón. Autorádio nedisponuje CD mechanikou, ale čelným vstupom na USB. Podpora formátov zvukových súborov: MP3, WAV, FLAC, WMA. NQ512BR má 2 páry linkových výstupov na pripojenie externých zosilňovačov. Korekciu frekvenčnej charakteristiky má na starosti 32pásmový ekvalizér. Čelný panel nie je odnímateľný. Najzaujímavejšie vlastnosti autorádia Nakamichi NQ512BR 1 DIN autorádio s Bluetooth a výkonom 4 x 50 W. Jednoriadkový LCD displej s bielymi znakmi. Červené podsvietenie tlačidiel. Integrovaný mikrofón pre Bluetooth handsfree. Podpora Hi-Res formátu FLAC. 32pásmový ekvalizér na úpravu zvuku. 2x RCA výstup pre zosilňovač (2V). Odporúčaná impedancia reproduktora: 4 Ohmy. Kartové diaľkové ovládanie v balení. O značke Nakamichi História značky Nakamichi spadá až do roku 1948, kedy ju založil v Japonsku Etsuro Nakamichi. Cesta k splneniu jeho snov začala založením malého výskumného ústavu Nakamichi Research Corporation v japonskom Tokiu, ktorý zaisťoval výskum sonarov a magnetov i vývoj pre hlavné značky, vládne subjekty, univerzity a organizácie. Odvtedy sa etabloval ako dôveryhodný tvorca vysoko kvalitných produktov, ktoré sú výsledkom intenzívnej vedeckej práce, vášne pre zvuk a odhodlanie poskytnúť nekompromisnú kvalitu a výkon. V roku 1972 do Nakamichi Corporation nastúpil Takeshi Nakamichi, ktorý bol spätý s vtedajším rozmachom spoločnosti a bol hlboko zapojený do všetkých legendárnych audio produktov Nakamichi predávaných v Ázii, Amerike i Európe a to vrátane prvého uvedenia Nakamichi 1000, prvého kazetového magnetofónu na svete. Bol považovaný za jedného z najlepších svetových akustických a zvukových technikov sveta, ktorý dokázal skĺbiť špičkový zvuk a prednosti geniálneho designu audioproduktov pána Koza Kobayashiho, vtedajšieho hlavného inžiniera značky. Vtedajšie zosilňovače, prehrávače, ale aj autorádiá patria dnes medzi legendy pre svoju neprekonateľnú kvalitu. Značka Nakamichi je však úspešná aj v súčasnosti a vyrába vysoko kvalitné produkty nielen v oblasti ozvučenia domácnosti, ale aj vozidiel. Dômyselne premyslené portfólio výrobcu sa neustále rozrastá a prakticky všetky produkty vynikajú kvalitným zvukom a až neuveriteľným spracovaním v danej cenovej kategórii. Odkaz Etsura Nakamichiho žije ďalej a my sme radi, že nejde iba o zvučné meno, ale premieta sa aj do kvality produktov Nakamichi.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v ahifi.sk