Orava AR-121

Výkon
4 x 25 W
Dotykový panel

• , zakúpené v ORAVA

• Lacne radio pre nenarocneho uzivstela tak ako aj cena. Akurat v starsich autach doporucujem pridat zolilovac na antenu. Inak fajn

uz som sa vyjadril skopírujte si to v pred.dotazníku. L

• Bluetooth
    • Usb
    • Podsvietenie asi v 8 farbach
    • Tuner asi slabší
    • Tlačidlá su dosť kostenné

Hladal som lacne radio do traktora. Toto splnilo moje ocakavania - je to lowend budget, ale za tu cenu som necakal zazrak. Funkcie mi nechybaju ziadne. Do osobneho auta by som asi pozrel po lepšiom modeli, ale do pracovnych strojov idealna volba.

Tuner sa mi zda byt slabsi, ale mozno je to zapričinené aj zlou antenou v traktore.

USB port
Slot pre pamäťové karty
Výkon
4 x 25 W
Dotykový panel

autorádio • podpora MP3 • ekvalizér • USB • čítačka SD kariet • audio vstup • 20 predvolieb tunera • automatické ukladanie staníc do pamäte • RDS • dopravné vysielanie • výkon 4× 25 W • LCD displej s modrým podsvietením tlačidiel • AM/FM tuner Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Tuner asi slabší
    • Tlačidlá su dosť kostenné

• -Cena
    • -použitelné, len na prehrávanie z USB
    • pri jazde sa radio snaži vkuse ladiť na silnejší signál danej stanice čo znamená, že vám radio bude vkuse sekať a počas 1min to dokáže spraviť aj 10x

pri jazde sa radio snaži vkuse ladiť na silnejší signál danej stanice(pôvodné 15r. autoradio to nerobí) čo znamená, že vám radio bude vkuse sekať a počas 1min to dokáže spraviť aj 10x, takže budete vytočený jak had.
    Nie je to len u mna, kamoš má toto radio v dodávke a robí im to isté.
    NEKUPOVAŤ!!!

• , zakúpené v OKAY.sk

• Slabý tuner , za malo peňazí málo muziky.

• sd karta, usb, aux
    • nefunguje tak jak ma

kupil som si toto radio a tyzden islo vsetko tak ako ma no po tyzdni prestal reagovat panel takze som ho mohol ovladat iba cez dialkovy ovladac [co pri soferovani nieje vyhra hladat na ovladaci co potrebujem a pritom ani podsvieteny ovladac nieje takze ked jazdim v tme tak bud nechat hrat to co ide alebo zastavit a tak dat co chcem] ... neskor zase na paru hodin isiel panel potom zase len cez ovladac... dal som reklamovat no na reklamaciach sa im to zevraj neprejavilo... po reklamacii islo radio bez problemov zase iba tyzden a znovu to iste panel vacsinou nereaguje takze musim ovladat radio cez ovladac.... lutujem ze som kupil toto radio...

• AUX vstup na pripojenie smartfonu.
    • Ine nic.
    • Nema RDS.Ani mat nemoze.nema na to schopny LCD displej.
    • Neprehra CD
    • Slaby tuner.
    • Velmi slaby vykon 4x15W /4x25W to neda ani nahodou/ riziko zhorenia koncoveho stupna.

Je to lacny odpad ''Made in China''
    Dakujem ani zadarmo.
    Uvedenu cenu by som nikdy nezaplatil.
    Radio nema taku hodnotu.
    Za tu cenu su ojazdene 1000x lepsie autoradia.
    Napr. stary Pioneer DEH-2100MP 4x50W

• , zakúpené v OKAY.sk

• Cena kvalita pekny zvuk a pekné vyzerá
    • Zatiaľ nič

Odporúčam kúpiť lacné rádio ktoré pekné vyzerá a hra

• , zakúpené v OKAY.sk

• - úplná spokojnosť, krásne hraje, rýchlo reaguje na príkazy, jednoduchá montáž,
    • nemám zatiaľ žiadne

dobra cena, jednoduché rádio, ktoré uspokojí bežného užívateľa, prehľadné ovládanie - dosť intuitívne. odporúčam