Pioneer DEH- 3400UB

Ekvalizér
Počet kanálov

• , zakúpené v Dunaj.sk

• kvalita super ,dizajn tiež, pekne hrá jednoducho super :))
    • chýba my slovenský návod inač všetko ok

• , zakúpené v Prva.sk

• za dobru cenu dobra kvalita
    • je tu jeden problem pri montaži a prvom použití mi chýbal slovenský preklad navodu inak radio je skvele

radio skvele ale navod pri inštalacií chýbal v slovenčine a dokonca nebol ani v českom jazyku

• , zakúpené v HEJ.sk

• zvuk s JVC autoradiom v rovnakej cenovej kategorii na ovela vyssej urovni
    • neobsahuje dialkove ovladanie, slabe moznosti nastavenia

chcel som vyskusat znacku pioneer a musim povedat, ze ma svoje caro :) Pekny design a este krajsi zvuk, uvidime kolko mi vydrzi.

Ekvalizér
Počet kanálov

Autorádio Pioneer DEH-3400UB (model 2012), je vybavené RGB mutli farebným podsvietením tlačidiel a Displeja, takže autorádio si môžete farebne úplne doladiť k interiéru auta ,alebo podľa nálady.

Vďaka zabudovanému MOSFET zosilňovaču 4x50W Vám rádio prinesie vysoký výkon s originálnou kvalitou a minimálnym skreslením zvuku.

Aj tu je možnosť priameho prepojenia iPod / iPhone cez USB (kábel CA-IW.51 nie je súčasťou autorádia), prehrávanie USB kľúčov a CD (vrátane MP3/WAV/WMA súborov ) ,alebo pripojenie telefónu či mp3 prehrávača pomocou AUX jack vstupu na prednom paneli.

Autorádio obsahuje 1x RCA výstup vďaka ,ktorému si môžete napojiť zosilňovač / subwoofer.

• , zakúpené v Dunaj.sk

• kvalita super ,dizajn tiež, pekne hrá jednoducho super :))
    • chýba my slovenský návod inač všetko ok

• , zakúpené v Prva.sk