Sencor SCT 9410BMR

Mechanika
Nie -

• , zakúpené v DATART.sk

• Funguje zatia ako má,ale čakal som trošku viac.
    • Az na ten display,úplný základ za 35 euro. Neviem či sa oplati tych skoro 70 euro za display.

Chcel som ho,ale neviem či by som išiel do toho ešte raz. Technicky v poriadku,ale za tu cenu vie zalostne malo.

• Veľká obrazovka, vstup pre cúvaciu kameru a ďalší vstup pre AV s prednej strany.
    • Možnosť využiť pamäťovú kartu a USB.
    • BLUETOOTH - Hands-Free.
    • Nízka cena a dobrá kvalita.
    • Škoda že nemá navigáciu ale to by bola iná cena.

Výborný to čo som očakával spĺňa - odporúčam.

Mechanika
Nie -

AUTORÁDIO SCT 9410BMR

Popis produktu:

• Displej: 7" dotykový TFT farebný LCD displej so širokouhlým obrazom (16:9), rozlíšenie 800 x 480
  • Podporované video: MKV, AVI, MOV/MP4, TS, ASF, FLV, PMP, RMVB, MPG/VOB, WMV
  • Podporované audio: MP3, WMA, OGG, FLAC, APE, AAC, AC3
  • Podporované obrázky: JPEG, BMP, GIF, PNG

USB vstup

AUX vstup (3,5 mm)

Slot pre SD kartu

Bluetooth s A2DP Audio Streaming, podpora Caller-ID, úplná Hands free funkčnosť (príjem/odmietnutie hovoru, volanie), externý mikrofón

PLL FM rádio s RDS (PS, PTY, TA) 18 predvolieb

Výstupný výkon: 4x 40 W, impedancia reproduktorov 4 alebo 8 ohmov

Integrovaný ekvalizér

Nastavenie basov / výšok / vyváženie / stlmenie / stlmenie systému

Motorizovaný mechanizmus ovládania monitora

Automatické sklopenie/vyklopenie a možnosť nastavenia

Ochrana proti mechanickým a elektronickým otrasom

Digitálne hodiny

Odnímateľný predný panel

Diaľkový ovládač 2-kanálový RCA linkový audio výstup

Kompozitný RCA Video/Audio výstup

RCA video vstup pre zadnú kameru

ISO-DIN montáž

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Bola dobra cena. Vzhlad a funkcie. Jednoduché zapojenie.
    • Radio na 2 roky,po zaruke odišiel LCD displej. Nepoužitelné radio-stanice len šumia ak nejake vobec nájde.Nereklamovatelne!!! Prehráva formáty-tak to je loteria-75% neprehrá. Zamrza hardver=časti reset.

Je to brak.Je to Sencor.

• , zakúpené v DATART.sk

• Funguje zatia ako má,ale čakal som trošku viac.

• Dotykovy displej
    • Bluetooth handsfree
    • Av vstupy
    • Nepodporuje telefonny zoznam
    • Zla funkcia AF
    • Pri vstupe do menu sa vypne prehravana hudba
    • Slabe nastavenie
    • Problem s prehravanim vacsieho videa .

Celkovo toto autoradio hodnotim dobre. Ma mensie chybicky ale zatial som spokojny. Skusal som prehrat video z 32gb usb kluca video bolo vo full hd kvalite takze aj velkost bola dost velka a video sekalo.

• Možnosť využiť pamäťovú kartu a USB.
    • BLUETOOTH - Hands-Free.
    • Nízka cena a dobrá kvalita.
    • Škoda že nemá navigáciu ale to by bola iná cena.

Výborný to čo som očakával spĺňa - odporúčam.

• Autoradio sa mi same restartuje pri pocuvani hudby z usb kluca spravi to asi kazdu 6 pesnicku...takze asi to bude reklamacia.

• Za tolko penazi niet co vytykat ,to co bolo niekedy nedosiahnutelnou vecou pre mladych ludi do auta sa dnes da za priklad 10€ na mesiac kupit.namontovane v aute spolu so subikom a je super pozerat film alebo videoklipy k mp3-kam.namontovane jednoducho ako ine radio prehodit ISO konektory a antenu a je to.
    • Asi len malickost ,v niektorych autach vdaka viac kablom v zadu trocha zavadzaju pri zasuvani do konecnej pozicii+pozor treba vypnut pri hladani stanic automaticke doladovanie stanic(AF) budete mat pocit ze radio ma niaku chybu nakolko zacne hladat pri mensom nepostrehnutelnom zasumeni a potom aj pri spustenom USB v pozadi zacne hrat radio spolocne s USB.

Za 117€ netreba cakat nieco hyper super ale pri mojej moznosti porovnania s orig. Radiami v priklad AUDI alebo volvo je kvalita obrazu pri najmansom porovnatelna a zvuk ale spolu s aktivnym subikom taktiez Sencor dost dobra.
    ZAVER: RADIO 129€+subwafer 57€ nakup Planeo za tie prachy vela muziky za malo penazi.