Najnovšie recenzie zo sekcie Autorádiá

NCS RS-303

Overený zákazník NOVEX Plus Juraj Stracar

Pridané: 14. apríla 2022

Zakúpený v NOVEX Plus

Autorádio absolútne nefunguje,nedá sa zapnúť ani po zakúpení korekcie

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Zákazík má možnost v zákonné lhůtě zboží vrátit nebo reklamovat. Z našich zkušeností vyplývá, že převážná většina problémů pramení ze špatného zapojené nebo poškozené instalace v automobilu.

NCS RS-104

NCS RS-104

Overený zákazník NOVEX Plus Overený zákazník

Pridané: 7. apríla 2022

pre nenáročných

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi a těšíme se na další objednávky. Snažíme se udělat pro spokojenost zákazníků maximum.

TomiMax 076

TomiMax 076

Overený zákazník hifi-auto.sk Palo

Pridané: 2. apríla 2022

Zakúpený v hifi-auto.sk

• Kvalitny HW - aspoň teda v najvyššej ponúkanej triede. Moznost vyberu pameti ci ram-ky.
  • Možnosť montáže priamo cez predávajúceho.
  • Systém zatiaľ neseká a je plynulý
  • Možnosť priplatiť Android auto
  • Možnosť viacero pripojenia externých zdrojov (monitor, zosilovač a pod.)
  • Absencia RGB podsvietenia tlačidiel napriek uvádzanej informácií (konkrétne len pre tento typ rádia) - nieje však problém domontovať.
  • Slabší príjem rádio signálu.

Kvalitne radio - isto lepsi vyber ako ponukane lacnejsie radia. Moznost vyberu pameti ci ramky. Moznost vyberu android auto. Kvalitne prevedenie. Kompletne montazne prislusenstvo.

Robert G Robert G

Pridané: 31. marca 2022

(naposledy upravené 31. marca 2022)

• Žiadne ďalšie výhody som nezachytil
  • Po necelých troch týždňoch používania sa mi rádio doslova a do písmena rozpadlo v palubovke
  • Rozhodol som sa neriešiť reklamáciu, ak obchod nemá problém predávať bulšity nulovej fyzickej kvality, reklamácia by zrejme bola byrokratická nočná mora
  • Rozhodol som sa rádio vybrať a rozobrať. Čo som videl vo vnútri by som v živote nečakal. Nikdy, NIKDY v živote som nevidel takto neuveriteľne fušersky zoskladaný kus elektroniky. Niektoré šróbky chýbali, niektoré boli pre istotu zašróbované už pred tým, ako sa vôbec spojili diely. Každý jeden šróbový vstup bol zlomený, až na jeden!
  • Zažil som ďalších pár factory resetov, k tomu aj pár "zamrznutí", alebo ako to nazvať.

Update k mojej vlastnej recenzii zo dňa 11.3.2022, nakoľko ma Heureka z nejakého dôvodu nechce pustiť k editu vlastnej recenzie, pridávam update osobitne.

Konečné hodnotenie - 40%.

Ani za boha nekupovať, ak nemáte pancierové nervy (ja nemám).

Overený zákazník NOVEX Plus Robert

Pridané: 11. marca 2022

Zakúpený v NOVEX Plus

• TFT displej má slušnú svietivosť - po tme moc neotravuje, za priameho slnka je horšie čitateľný
  • Veľmi jednoduchá montáž
  • V jednotlivých modoch prehrávania rádio poskytuje celkom slušne možnosti úpravy
  • Tlačidlá sú solídne fyzicky oddelené, takže šanca na misclick kdesi po hrbatej ceste je minimálna. Obrovská výhoda!
  • Video. Aj keď na malom displeji
  • Nepapá CDčka, na filmy by sa to kus hodilo
  • Minimum globálnych nastavení (Napr. farba LED minimálny výber farieb), na nejaké úpravy prostredia rádia typu veľkosť textu alebo farby pozadia displeja počas prevádzky rovno zabudnite
  • Škoda že displej nie je dotykový, keď už je tam
  • Za 4 dní používania sa rádio 4 krát prehodilo do factory resetu. Raz v deň inštalácie, dnes počas 4 dňa užívania to bolo 2 krát. V prípade opakovania rádio putuje nazad do obchodu. , keďže je globálnych nastavení malo, nie je to až taký průser, ale rozhodne je to otravné
  • Obchod deklaruje 2 ovladače. Jeden klasický, druhý na volant. Volantový v balení nebol, co je škoda, pretože ten bol jedna z vecí, pre ktoré som sa pre rádio rozhodol
  • Keď som rádio prvý krát obzeral asi 3 týždne dozadu, stalo 59e, kúpil som ho pred týždňom za 49e a teraz už stojí 39e. Neviem čo sa deje, ale smrdí to rybacinou
  • V podstate každý jeden mód prehrávania sa ovláda úplne inak. Po zvyku to už zrejme nebude problém, po softwarovej stránke je to ale úplná hlúposť
  • Podpora formátov (hlavne čo sa týka videa) je žalostná

Je to čínska hračka. Takže treba počítať s nedokonalosťami. Bez problému sadne do DIN 1 slotu. USB port nabije aj telefón keď treba. Konštrukčne je rádio navrhnuté solídne, tlačidlá si človek nepomýli ani po slepiačky. Kolečko na ovládanie hlasitosti má zúbky, čo je na zníženie/zvýšenie presnej hlasitosti super, ale při vybere v menu je kolečko příliš citlivé. Chce to trpezlivosť.

Za mňa, za predpokladu, že nebudem denne zaplavený factory resetmi celkové hodnotenie 8/10. V opačnom prípade rádio putuje priamo späť do obchodu.

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. V dnešní době málo lidí používá CD, preferují USB paměťové nosiče. Pokud se vyskytne problém, rádi Vám poradíme nebo vyřídíme reklamaci. Cenovou politiku stanovuje vedení firmy.

Pioneer DMH-G221BT

Pioneer DMH-G221BT

Overený zákazník Autohifi Ady Roman

Pridané: 7. marca 2022

Zakúpený v Autohifi Ady

Za dane peniaze nemam co dodat.

Sencor SCT 6011DBMR

Sencor SCT 6011DBMR

Overený zákazník Andrea Shop Patrik

Pridané: 2. marca 2022

Zakúpený v Andrea Shop

• Pekné rádio
  • Dobrý zvuk oproti pokazenemu zabudovanemu radiu
  • nechrčí pri max hlasitosti ako povodne radio
  • povodne repro hraju s tymto radiom ovela lepšie ako vstavane
  • Pomer cena/výkon
  • Najlacnejsie DAB+ autorádio
  • Na obrazku vyzerá krajšie ako naživo
  • Silné modré podsvietenie, ktoré ruší v noci a nedokážem ho v nastaveniach stlmiť
  • Potreba dokupiť DAB antenu pre príjem DAB stanic
  • Malé ovládacie tlačidlá
TomiMax 308

TomiMax 308

Overený zákazník hifi-auto.sk Ludek

Pridané: 27. februára 2022

Zakúpený v hifi-auto.sk

Jednoznačná výhoda je, ty možnosti co nabízí oproti originálnímu autorádiu, to bezpochyby...

NCS RS-102

NCS RS-102

Overený zákazník NOVEX Plus Dušan

Pridané: 17. februára 2022

Zakúpený v NOVEX Plus

• Klasicke zapojenie.ziadne dalšie pripojky.

Blow AVH-9810

Blow AVH-9810

Overený zákazník ESAT Overený zákazník

Pridané: 7. februára 2022

Zakúpený v ESAT

Produkt spokojny,len radio je pokriabane a zlomeny okrasny ramik!!!

Pioneer DMH-G220BT

• USB
  • Obrazovka - dotyková
  • Prehliadné menu
  • Silný FM TUNER
  • Prehrávanie videa len pri zaparkovanom vozidle, čo neocení spolujazdec

Reakcia obchodu SPL Dynamics

je to možné zmeniť pripojením zeleného káblika na kostru -video pôjde aj za jazdy

TomiMax 859

Pridané: 21. januára 2022

• android rozhranie
  • podpora bezdrotoveho carplayu
  • plna komunikacia

Kupil som radio na moje BMW X5 E70 a mozem iba odporucat. Vsetko funguje podla predtav. Navigacia je presna a v slovenkom jazyku. Nastavovanie vozidla cez novy tablet s android systemom.

TomiMax 085

TomiMax 085

Overený zákazník www.najlacnejsieautoradia.sk Overený zákazník

Pridané: 18. januára 2022

Zakúpený v www.najlacnejsieautoradia.sk

• Z mojej strany veľká spokojnosť
  • Promtne jednanie a doručenie
  • Dodané načas
  • Komunikácia bola dobrá
  • Rýchly, spoľahlivý, žiaden zádrhel alebo problém
Nakamichi NAM1610

Nakamichi NAM1610

Overený zákazník ahifi.sk Lukáš

Pridané: 16. januára 2022

Zakúpený v ahifi.sk

• dobrý výkon
  • rýchla odozva
  • možnosť pripojenia cúvacej kamery
  • možnosť pripojenia subwoofera

Overený zákazník hifi-auto.sk Overený zákazník

Pridané: 13. januára 2022

• Dobrý zvuk
  • Bezdrôtové carplay
  • Super spolupráca ako s androidom tak aj s iOS

Neskutočne kvalitný zvuk, rýchle spárovanie aj s iphonom aj androidom. Telefonujem cez bluetooth a druha strana ma pocuje vyborne. Cize na telefonovanie určite odporučam. Počuvanie hudby je fajn, hlasitost je dostatočne vysoka. Odporučam 10/10. Jednoducho sa oplati si priplatiť za kvalitu.

Overený zákazník www.najlacnejsieautoradia.sk Roman el

Pridané: 12. januára 2022

Zakúpený v www.najlacnejsieautoradia.sk

• pasuje presne miesto starého autorádia
  • veľký display
  • možnosť telefonovania
  • GPS navigácia Sygic v cene
  • funguje Android auto
  • zrkadlenie telefónu aj keď zatial sa mi to nepodarilo spojazdniť
  • na moje očakávania dobrý zvuk, myslím že lepši ako pôvodné orig. rádio
  • možnosť prehrávať hudbu z flash disku (USB klúč)
  • Wifi a Bluetooth
  • podpora ovládania na volante
  • možnosť ovládanie na volante nastaviť podľa seba
  • možnosť nainštalovať vlastný zakúpený Sygic
  • možnosť nainštalovať super launcher AGAMA (ten čo sú na webe fotky)
  • dobrá apka na rádio s RDS
  • prostredie v slovenskom Jazyku
  • Android 11
  • Denný / nočný režim osvetlenia / stlmenia jasu
  • Podpora OBD aj keď som ešte neskúšal
  • navigácia Sygic nespolupracuje so zakúpenou DVR Android kamerou + ADAS + LDWS
  • Android auto niekedy zle spolupracuje s telefónom na príkaz "Helou Google" raz ide inokedy nie, ale to bude asi chyba na mojej strane
  • nemá CD mechaniku ale to je môj problém, ale inak nechýba
  • Po zapojení prednej kamery DVR Android + ADAS + LDWS zostáva voľne len jedno USB
  • nabíjanie cez USB len pomalé
  • cez launcher Agama dotykom u mňa nemožno ovládať hlasitosť

Napriek počiatočný obavám, som bol prekvapený aké výhody má autorádio. Na začiatku som nadával že ovládanie na volante nefunguje ale potom som zistil že si ho treba naprogramovať podľa seba. Je to jednoduché a intuitívne. Obával som sa ak bude mať zvuk ale aj to bolo super. Váhajúcim môžeme len odporučiť.

NCS RS-301

NCS RS-301

Overený zákazník NOVEX Plus valdezo

Pridané: 8. januára 2022

Zakúpený v NOVEX Plus

otrasne radio ,banujem ze som si ho vobec kupil.gps nefunguje a radio straca signal a napriklad mala byť k tomu čitačka mikro sd a tam vobec nenola .to radio z 1GB ramkou je neskutocne pomale .lutujem ze som vyhodil 120 eur

Reakcia obchodu NOVEX Plus

Děkujeme za recenzi. Zákazník má možnost vrátit zboží v zákonné lhůtě. Během montáže je potřeba zkontrolovat instalaci v automobilu, zda není poškozená antény. Pro zlepšení příjmu, oporučujeme v některých případech použít anténní zesilovač.

TomiMax 054

TomiMax 054

Overený zákazník www.najlacnejsieautoradia.sk milan

Pridané: 7. januára 2022

Zakúpený v www.najlacnejsieautoradia.sk

• všetko v rádiu funguje tak ako má, vybral som si najvýkonnejšiu verziu autorádia akú predajca ponúka a urobil som dobre, systém funguje spoľahlivo nič neseká
  • navigácia je spoľahlivá , zatiaľ bez problémov
  • omnoho slabší príjem rádia oproti originálnemu autorádiu, budem musieť dodatočne doinštalovať anténny zosilňovač.....dúfam, že to pomôže ....možno by nebolo od veci zo strany predajcu aby na toto zákazníka upozornil , že odporúča dokúpiť anténny zosilňovač , pretože by sa to potom dalo vyriešiť pri jednej montáži a nie znova všetko rozobrať

Zobrazujem 161 - 180 zo 500 recenzií 1...7 8 [ 9 ] 10 11...25