Najnovšie recenzie zo sekcie Autorádiá

Overený zákazník Alza.sk Emil

Pridané: 24. augusta 2023

Zakúpený v Alza.sk

Slabý tuner.ked je naticho zvuk v reproduktotoch pocut dost hlasne sumenie.neda sa vypnit stereo.

NVOX DVB8T

NVOX DVB8T

Overený zákazník Teon Tomáš

Pridané: 24. augusta 2023

Zakúpený v Teon

Kvalitný LCD displej s LED podsvietenim, dobrý zvuk, dialkove ovladanie s gumennymi tlacidlami, obal TV vyzera kvalitne.

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 17. augusta 2023

(naposledy upravené 17. augusta 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• dá sa prepínať medzi albumami
  • dodávané vrátane rámčeku (držiaku) a de/montážnych háčikov
  • možnosť meniť farbu osvetlenia
  • nízka kvalita plastov

Odporúčam

Overený zákazník NOVEX Plus Ján

Pridané: 10. augusta 2023

Zakúpený v NOVEX Plus

• Za tú cenu splnil očakávania
Pioneer MVH-S120UBA

NCS RS-205

Overený zákazník NOVEX Plus Anton Vastag

Pridané: 26. júla 2023

Zakúpený v NOVEX Plus

• Momentálne je v reklamácii!
NCS RS-208

NCS RS-208

Overený zákazník NOVEX Plus Overený zákazník

Pridané: 19. júla 2023

Zakúpený v NOVEX Plus

pekné radio s viacerími funkciami a s dialkovým na volante.

Nakamichi NQ523BD

Nakamichi NQ523BD

Overený zákazník ahifi.sk Martin

Pridané: 19. júla 2023

Zakúpený v ahifi.sk

skvely produkt -vyborny zvuk ,perfektne basy...NAKAMICHI nesklamal.40 pasmovy ekvalizer a mnozstvo funkcii.nelutujem ,ze som kupil.

Podofo A3040

Podofo A3040

Overený zákazník 2dinRádio.sk Registrovaný používateľ

Pridané: 14. júla 2023

Zakúpený v 2dinRádio.sk

• Má to Android, takže si nainštalujem navigáciu akú len chcem
  • cez CarPlay zrkadlím telefón

Jednoduché na používanie. Úplne mi stačí pre bežné používanie. Utiahne Waze aj Sygic aj Mapy.cz bez problémov. Myslím si že pomer cena/kvalita až moc dobre. Som spokojný aj s kvalitou displeja a hudby. Vôbec mi neseká a plynulo mi funguje zrdadlenie s iPhonom cez CarPlay. Celkovo som veľmi spokojný s rádiom.

Podofo A2772

Podofo A2772

Overený zákazník 2dinRádio.sk Overený zákazník

Pridané: 13. júla 2023

(naposledy upravené 14. júla 2023)

Zakúpený v 2dinRádio.sk

• cena a pomer kvaliy je veľmi dobrá

najskôr som si kúpila zlý model autorádia ale po telefonickom kontakte mi poradili a všetko funguje ako má rádio zobrazuje i stanice a aj na to že má 1gb ide rýchlo

Blaupunkt Milano 170BT

Blaupunkt Milano 170BT

Overený zákazník Alza.sk peterka9

Pridané: 10. júla 2023

Zakúpený v Alza.sk

do skoda octavia combi 1din radio,funguje len treba dokupit adapter iso podla koncovky v aute ,inak ok

Sencor SCT 3018MR

Sencor SCT 3018MR

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 7. júla 2023

(naposledy upravené 7. júla 2023)

• AUX funguje
  • prehrá MP3
  • ekvalizér
  • zlý rádiový príjem
  • napájanie zosilovača antény asi nefunguje
  • neustále prelaďuje aj keď je signál dobrý
  • prehrávanie z USB je katastrofa
  • niektoré USB nenačíta
  • prehrieva sa
  • občas sa úplne spomalí a zasekne
  • v noci príliš svieti

Rozhodne už nikdy viac nekúpim a odporúčam nikomu nekupovať!!! Zoberte čokoľvek iné v tejto cene, len nie toto!

1. strašný príjem signálu. Namontoval som ho do Octavie I spolu s fantómom (lebo anténa má zosilňovač) a napájanie zosilňovača z rádia vôbec nefunguje. Tak som pripojil pasívnu anténu a výsledok je úplne rovnaký: zlý príjem a neustále prelaďovanie frekvencií za jazdy, kde rádio na 5 sekúnd stíchne, hľadá ďalšiu frekvenciu (ktorú samozrejme nenájde) a potom 5 sekúnd hrá a znovu prelaďuje dookola.

2. rádio prehráva MP3, no v poradí v akom sa mu zachce. Vôbec neberie do úvahy názvy súborov, priečinky, čísla, dátum pridania na USB, vôbec nič a púšťa si ich ako sa mu zachce. Rádio vám aj chce vypísať názov piesne (vypíše asi 1 z 10), no má limit 12 písmen, takže je to úplne nanič. Ďalej vám ponúka aj nápis albumu, skladateľa a pod. no pri žiadnych pesničkách to nikdy nevypísal nič iné než pomlčky, takže zase funkcie na papieri no v realite bieda.

3. kvalitu zvuku neviem posúdiť, repráky v jednotkovej Octavii sú slabé a staré. Je možné že na počúvanie AUX vám postačí.

4. pravidelne sa stáva že prídete ku autu, naštartujete, rádio zapnete a nápis Welcome ide pomlašie než slimák. To znamená že rádio sa spomalilo natoľko že sa úplne zaseklo. Pokúsite sa ho vypnúť, no ani tlačítko vypnutia už nefunguje. Vytiahnete kľúč a čuduj sa svete to rádio sa nevypne! Takže, ak nechcete aby vám v nasledujúcich hodinách úplne vysal baterku, musíte celé rádio vytiahnuť z palubovky a odpojiť káble vzadu (a popritom sa nepopáľte na zadnej strane rádia ktoré bude určite horúce). Ako je možné že taká základná funkcia ako jednoduché VYPNUTIE nefunguje!? A nie, odopnutie predného panela vám nepomôže a rádio bude stále bežať zaseknuté aj bez panelu!

Reakcia značky SENCOR

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Domníváme se, že jde o typický projev špatné aktivní antény. Pokud je při startu auta a je problém s vybíjením, jedná se pravděpodobně o špatně zapojené autorádio doporučujeme nechat překontrolovat autoelektrikářem. Nesprávné zapojení může být nebezpečné. S pozdravem Sencor.

Nakamichi NAM1601

Nakamichi NAM1601

Overený zákazník ahifi.sk Oto

Pridané: 7. júla 2023

Zakúpený v ahifi.sk

Auto rádio som paradoxne nepoužil v aute, ale pri stavbe domáceho "Boom boxu" a rádio spĺňalo všetky moje predpoklady pomer výkon- cena, značka "Nakamichi" patrí medzi špičku v audio svete, radí sa medzi "High end" triedu, prijemný dizajn dobra ovládateľnosť a k tomu ako bonus diaľkové ovládanie no proste super, nemôžem ešte zabudnúť na to najdôležitejšie a to je zvuk krásny mäkký veľmi detailný s mäkkým ale pevným basom. Myslím si že dobra voľba , za mňa jednoznačne áno.

Macrom M-AN6560

Macrom M-AN6560

Overený zákazník ahifi.sk Overený zákazník

Pridané: 5. júla 2023

(naposledy upravené 15. augusta 2023)

super radio

Vordon HT-520 Vegas

Vordon HT-520 Vegas

Overený zákazník Alza.sk Jan

Pridané: 30. júna 2023

(naposledy upravené 30. júna 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Neodporúčam radio seka a zle hra myslím že z Číny by bolo rovnaké za omnoho menšiu cenu.

NCS RS-107

NCS RS-107

Overený zákazník NOVEX Plus Anton Vastag

Pridané: 30. júna 2023

Zakúpený v NOVEX Plus

• Musíte mojom prípade kúpiť zosilovač antén.
TomiMax 157

TomiMax 157

Overený zákazník hifi-auto.sk Overený zákazník

Pridané: 28. júna 2023

Zakúpený v hifi-auto.sk

Ďakujem pekne, produkt je perfektný !

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25